Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Jak przygotować paczkę do wysyłki?

Przez cały rok przewozimy tysiące Klientów z różnych zakątków Polski do Holandii, Niemiec i Belgii. Oferujemy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę, która doskonale radzi sobie w trakcie długich podróży. Oprócz przewozu osób zajmujemy się również transportem paczek za granicę – każdy kurs wykorzystujemy najlepiej, jak potrafimy. Jeśli chcesz przekazać przesyłkę swojej rodzinie, która przebywa w Niemczech, Holandii lub Belgii – powierz ją nam. Każdy pakunek dostarczymy bezpiecznie pod wskazany adres.

Przewóz paczek z InterBusem

Oprócz pasażerów na pokład naszych busów zabieramy także paczki. W ten sposób docierają do odbiorców znacznie szybciej niż drogą tradycyjną – pocztą lub kurierem. Ich transport InterBusem kosztuje też znacznie mniej. Różnicę w cenie widać szczególnie przy wielkogabarytowych pakunkach, a taką postać mają najczęściej przesyłki dla osób, które pracują za granicą. Żywność, ubrania, sprzęt, pościel, różnego rodzaju prezenty – rodziny dbają o swoich członków. A my im w tym pomagamy.

Jak zapakować paczkę i przygotować ją do wysyłki?

Jeśli chcesz przekazać coś ważnego bliskiej osobie, która znajduje się za granicą, musisz odpowiednio przygotować paczkę, by dotarła do adresata cała i bezpieczna. Sposób pakowania zależy od tego, jaki produkt zamierzasz dostarczyć. Staraj się zawsze pakować przedmioty tak, by zajmowały jak najmniej miejsca i pozostawały nieruchome w trakcie podróży. Pamiętaj, że Twój prezent pokona w busie setki kilometrów w towarzystwie wielu innych paczek. Dobrze, by w tym czasie pozostał stabilny i nie uległ uszkodzeniu.

Zastanawiasz się, czym zabezpieczyć paczkę? Otóż warto zainwestować w pudełko i wypełniacze, uniemożliwiające przemieszczanie się przedmiotów oraz – w przypadku delikatnych artykułów – ich stłuczenie się. Kartonowy prostopadłościan w różnych rozmiarach kupisz za niewielkie pieniądze na poczcie lub dostaniesz go praktycznie w każdym markecie za darmo. Pudełko po butach czy po domowym sprzęcie także się sprawdzą. Ważne jedynie, aby dobrać wielkość kartonu do kształtu i wymiarów przedmiotu, który wysyłasz. Wolną przestrzeń wypełnij styropianem, skropakiem, folią bąbelkową lub zwiniętymi gazetami – zapobiegniesz zniszczeniu się przesyłki. Na koniec nie zapomnij o zamknięciu i dokładnym zaklejeniu paczki taśmą pakową we wszystkich miejscach łączenia kartonu. Tak dokładnie przygotowana paczka powinna nienaruszona dotrzeć do odbiorcy.

Jak zapakować paczkę bez pudełka?

Co w przypadku, gdy nie masz pudełka, lub po prostu Twój pakunek go nie wymaga? Ubrania, pościel i inne miękkie przedmioty nie wymagają kartonowej izolacji. Wystarczy, że owiniesz je szczelnie folią lub workiem. Pamiętaj o użyciu taśmy pakowej, która dodatkowo zabezpieczy transportowany towar. Jeśli zlecasz przewiezienie wieloelementowych przedmiotów, postaraj się je rozmontować tak, by zabezpieczyć każdą część osobno. Taki krok ułatwi przewóz i jednocześnie pozwoli lepiej osłonić Twój pakunek. Przedmioty z ostrymi zakończeniami, które mogą przedziurawić paczkę, osłoń dodatkową porcją folii lub gąbką. Na wszelki wypadek zadbaj o ubezpieczenie przesyłki, szczególnie gdy ma dużą wartość. Koszt takiego ubezpieczenia nie jest wysoki, a pozwoli Ci spać spokojnie. Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania szczegółów.

Dlaczego opłaca się przesyłać paczki busem?

Przesyłki zagraniczne kojarzą się z długim oczekiwaniem i wysokimi kosztami. Jednak nie musi tak być. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest korzystanie z usług InterBusa, który oprócz transportu osób, podejmuje się również przewozu paczek do Niemiec, Belgii i Holandii w korzystnych cenach. Wystarczy, że zapakujesz produkty tak, jak opisaliśmy powyżej, oraz zaadresujesz pakunek, określając odbiorcę i jego adres. Następnie skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, by dowiedzieć się, kiedy odbierzemy od Ciebie przesyłkę oraz ile zapłacisz za jej transport. Koszt usługi uzależniony jest przede wszystkim od wielkości i ciężkości paczki, a także od trasy, jaką musimy pokonać, by ją dostarczyć. Przekonaj się, jak atrakcyjne i konkurencyjne ceny możemy Ci zaproponować.

Przewóz paczek metodą door-to-door

Możesz być pewny, że paczki dotrą z InterBusem bezpiecznie na miejsce w jak najszybszym czasie. Metoda door-to-door, która polega na odebraniu paczki od nadawcy z konkretnego miejsca i przetransportowaniu jej pod wskazany adres, pozwala skrócić czas oczekiwania na przesyłkę. Pakunek nie jest przekazywany do magazynu czy sortowni, tylko bezpośrednio przewożony pod zagraniczny adres. W ten sposób ryzyko, że zostanie uszkodzony lub zagubiony, zostaje zminimalizowane. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi, jaką jest transport paczek do Niemiec, Belgii i Holandii. Gwarantujemy niskie ceny i szybką realizację zlecenia. Prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta w celu omówienia szczegółów.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży