Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Holandii – Bydgoszcz

Organizujemy transporty z Bydgoszczy i wielu innych polskich miast do Holandii – kraju atrakcyjnego zarówno turystycznie, jak i pod względem zarobkowym. Jeśli masz zamiar podjąć tam pracę, spędzić urlop lub odwiedzić bliskich, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty. Od lat przewozimy setki Klientów za granicę, dlatego doskonale wiemy, jak stworzyć bezpieczne i komfortowe warunki podczas podróży. Wypracowaliśmy – doceniony przez pasażerów – system podróży „od drzwi do drzwi”, dzięki któremu bez przeszkód trafisz na miejsce. Dlaczego warto wyjechać z InterBusem? Zdradzamy poniżej.

Bus na trasie BydgoszczHolandia – prosto do celu

Wyjazd za granicę wiąże się z wieloma potencjalnymi trudnościami, w tym z koniecznością znalezienia najlepszego przewoźnika. O ile na brak możliwości nie możesz narzekać – w końcu środków transportu nie brakuje – o tyle nie zawsze wypadają korzystnie cenowo oraz są po prostu niepraktyczne. InterBus wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów i organizuje przewozy z wybranego przez Ciebie miejsca w Polsce – pasażerowie najczęściej wybierają swój adres zamieszkania – do wskazanego w Holandii. Oszczędzasz w ten sposób czas – nie musisz mierzyć się z przesiadkami – oraz unikasz zbędnego stresu – my bierzemy na siebie organizację całej podróży. To korzystne rozwiązanie szczególnie dla osób z barierą językową oraz po raz pierwszy wyjeżdżających za granicę.

Busy z Bydgoszczy do Holandii – podróż w atrakcyjnej cenie

Wyjazd z nami to tańsza alternatywa dla podróży własnym samochodem oraz innymi środkami transportu – szczególnie gdy udajesz się do małej miejscowości, w której trudno o bezpośrednie połączenia komunikacyjne. Wydawanie dodatkowych pieniędzy na taksówki tylko niepotrzebnie nadszarpnie Twoją kieszeń. Korzystniej i praktyczniej jest kupić bilet u nas – masz wówczas gwarancję, że płacisz raz i docierasz prosto do celu. Dla stałych Klientów przewidujemy atrakcyjne obniżki cen – zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem w celu ich indywidualnego ustalenia. Natomiast dla wszystkich, którzy zdecydują się zabrać ze sobą towarzysza lub towarzyszkę podróży, przygotowaliśmy 5% rabatu. Nie sprawdzamy Waszego stopnia pokrewieństwa. Jedynym warunkiem naliczenia zniżki jest wyjazd spod tego samego adresu. Prawda, że się opłaca?

Komfortowe busy do Holandii – Bydgoszcz

Wyjazd do Holandii wiąże się z wielogodzinną podróżą, przebytą w samochodzie, która nie musi być tak wykańczająca, gdy spędza się ją w nowoczesnym i czystym aucie. Nasza flota składa się z pojazdów marki Renault Trafic, wyposażonych w klimatyzację, dającą ukojenie pasażerom podczas upalnych dni. Dzięki wygodnym i rozkładanym fotelom wypoczniesz w trasie, a dostęp do sieci Wi-Fi pozwoli Ci na stały kontakt z bliskimi i umili długą podróż. InterBus umożliwia również nieodpłatne przewiezienie bagażu podręcznego o wadze do 7 kg oraz bagażu podstawowego do 50 kg, transportowanego w pojemnym bagażniku samochodu.

Jak przygotować się do podróży z InterBusem?

Jeśli potrzebujesz transportu do Holandii, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez zamieszczony na stronie formularz zgłoszeniowy. Powiadom nas o tym, kiedy zamierzasz wyjechać, spod jakiego adresu w Polsce i do jakiego miejsca w Holandii się kierujesz. W naszym biurze, w którym pracownicy przygotowują grafiki i plany tras dla przewoźników, zostanie uwzględniona także Twoja rezerwacja. Poinformujemy Cię o godzinie wyjazdu, a kierowca otrzyma Twój numer telefonu, dzięki któremu będziecie w kontakcie. Bus, kursujący na trasie Bydgoszcz-Holandia, przyjedzie zgodnie z ustalonym z naszym biurem terminie. Pamiętaj, że obowiązuje Cię konieczność potwierdzenia rezerwacji, jej przesunięcia lub anulowania. Zawsze powiadamiaj nas o zmianie swoich planów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży