Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec – Pomorskie

Mieszkańcy Trójmiasta oraz mniejszych miejscowości w województwie pomorskim mogą liczyć na dojazd pod ściśle wskazany adres. Oznacza to, że kierowcy InterBus odbierają ich z domu w Gdyni, Sopocie, Wejherowie czy Pucku, dowożąc pod dokładną lokalizację w Niemczech.

Najpopularniejszymi kierunkami zagranicznymi w tej kategorii oferty są między innymi: Stuttgart, Magdeburg, Monachium, Ulm, Koblencja i Mannheim. Busy do Niemiec z Pomorskiego przejeżdżają zaś w Polsce przez: Chojnice, Człuchów, Przechlewo oraz Miastko. Na atrakcyjny czas przejazdu ma tu wpływ głównie rozbudowana sieć dróg ekspresowych i autostrad. Dzięki niej koszt usługi jest niższy niż przelot, zaś przejazd często szybszy aniżeli podróż pociągiem. Po dokonaniu rezerwacji klient musi później potwierdzić swój wyjazd.

Busy do Niemiec dla pracujących oraz turystów

Oferta firmy jest skierowana do wszystkich osób planujących wyjazd do Niemiec. Mogą to być zatem: turyści indywidualni, grupy wycieczkowe, pracownicy, członkowie rodzin lub zespoły sportowe. Im większa liczba uczestników zainteresowanych przejazdem na konkretnej trasie, tym atrakcyjniejszą cenę jest w stanie zaproponować przewoźnik. Oczywiście istnieje też opcja wynajmu całego busa z kierowcą. W takim przypadku wycena następuje na podstawie stawki obowiązującej za tak zwany wozokilometr. Wskazana usługa będzie przydatnym transportem w związku z:

 • imprezą integracyjną w firmie,
 • spotkaniem rocznicowym dużej rodziny,
 • koncertem,
 • meczem piłkarskim,
 • konferencją, targami czy wyjazdem urlopowym.

Na specjalne życzenie klientów firmowych InterBus może zapewnić też przewóz wewnątrz kraju. Na przykład w związku z pracą w placówce zagranicznej czy w oddziale przedsiębiorstwa w Niemczech. Ten model współpracy dotyczy również realizacji krajowych.

Jakie korzyści zyskuje pasażer, wybierający ofertę InterBus?

Ubezpieczenie podróżne, szansa przesłania paczki, a także szybka rezerwacja i zakup biletu to główne zalety przedstawionej oferty. Transport obejmujący busy do Niemiec z Pomorskiego to dowiezienie pasażerów do popularnych miast tego kraju.  Co ważne, w przeciwieństwie do innych przewoźników nie muszą martwić się o dojazd pod wskazany adres już na miejscu. Dla wielu osób taka pomoc oznacza dużo mniej kłopotów z analizą rozkładów komunikacji publicznej za granicą. Jedynym obowiązkiem podróżnego jest tylko potwierdzenie wyjazdu tuż przed planowym terminem. Następny atut oferty to opcja śledzenia położenia busa przez link do GPS. W ten sposób zainteresowani wiedzą, kiedy spodziewać się przyjazdu kierowcy. Mogą to szybko sprawdzić także za pośrednictwem tabletu i smartfona.

W jaki sposób można zarezerwować wyjazd do Niemiec?

Zabukowanie terminu podróży do Niemiec z InterBus jest możliwe na cztery sposoby. Po pierwsze, osobiście w siedzibie firmy. Po drugie, telefonicznie na jeden z podanych numerów kontaktowych. Po trzecie, wysyłając wiadomość SMS z najważniejszymi danymi. Są nimi: imię i nazwisko, data wyjazdu oraz określona trasa. Potwierdzenie stanowi zwrotna informacja od realizatora transportu. Można też podać wskazane dane za pomocą wydzielonego formularza zgłoszeniowego. Wtedy kontakt z przedstawicielem firmy następuje za pośrednictwem wiadomości email. Trzeba zaznaczyć, że klient może bezkosztowo odwołać wcześniejszą rezerwację. Wystarczy, że zrobi to w terminie przynajmniej 2 dni przed planowym wyjazdem. Jednocześnie brak późniejszego potwierdzenia oznacza, że pasażer automatycznie zrezygnował z usługi. To przydatne zwłaszcza dla osób zapominalskich, które mogą akurat nie pamiętać o odwołaniu.

Busy do Niemiec to nowoczesna, wygodna flota

Sprawne technicznie i doskonale wyposażone busy Renault Trafic stanowią flotę przedstawionej firmy. Każdy z pojazdów przed wyruszeniem w trasę przechodzi dodatkowy przegląd sprawdzający bezpieczeństwo oraz poszczególne mechanizmy. Do tego wszystkie auta mają oczywiście aktualne badania diagnostyczne dopuszczające do ruchu na drogach międzynarodowych. W standardzie podróżni mogą liczyć na sieć Wi-Fi, regulowane fotele, systemy audio, minibarek, a także gniazdka zasilające. Ze względu na gabaryty busów nie ma w nich toalety, ale kierowcy będą robić przystanki zależnie od potrzeb pasażerów. Warto nadmienić, że ze względu na podwójne obsady na tych trasach prowadzący nie muszą odbywać pauz w związku z dopuszczalnym czasem pracy. Jeżdżą naprzemiennie, zastępując się po jego upływie. Zawsze są też wypoczęci i gotowi do pomocy.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

 
Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
 • Komfortową podróż
 • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
 • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
 • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Wysoki standard podróży
 • Przewóz przesyłek
 • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
 • Ubezpieczenie na czas trwania podróży