Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec i Holandii – oferta dla mieszkańców z pomorskiego

Mieszkańcy Trójmiasta oraz mniejszych miejscowości w województwie pomorskim mogą liczyć na dojazd pod ściśle wskazany adres. Oznacza to, że kierowcy InterBus odbierają ich z domu w Gdyni, Sopocie, Wejherowie czy Pucku, dowożąc pod dokładną lokalizację w Holandii czy Niemczech.

Najpopularniejszymi kierunkami zagranicznymi w tej kategorii oferty są między innymi: Stuttgart, Magdeburg, Monachium, Ulm, Koblencja i Mannheim. Busy do Niemiec z Pomorskiego przejeżdżają zaś w Polsce przez: Chojnice, Człuchów, Przechlewo oraz Miastko. Z kolei na terenie Królestwa Niderlandów najczęstszymi przystankami są: Amsterdam, Eindhoven, Breda, Haga, a także Rotterdam. Na atrakcyjny czas przejazdu ma tu wpływ głównie rozbudowana sieć dróg ekspresowych i autostrad. Dzięki niej koszt usługi jest niższy niż przelot, zaś przejazd często szybszy aniżeli podróż pociągiem. Po dokonaniu rezerwacji klient musi później potwierdzić swój wyjazd.

Busy do Niemiec i Holandii dla pracujących oraz turystów

Oferta firmy jest skierowana do wszystkich osób planujących wyjazd do Holandii albo Niemiec. Mogą to być zatem: turyści indywidualni, grupy wycieczkowe, pracownicy, członkowie rodzin lub zespoły sportowe. Im większa liczba uczestników zainteresowanych przejazdem na konkretnej trasie, tym atrakcyjniejszą cenę jest w stanie zaproponować przewoźnik. Oczywiście istnieje też opcja wynajmu całego busa z kierowcą. W takim przypadku wycena następuje na podstawie stawki obowiązującej za tak zwany wozokilometr. Wskazana usługa będzie przydatnym transportem w związku z:

 • imprezą integracyjną w firmie,
 • spotkaniem rocznicowym dużej rodziny,
 • koncertem,
 • meczem piłkarskim,
 • konferencją, targami czy wyjazdem urlopowym.

Na specjalne życzenie klientów firmowych InterBus może zapewnić też przewóz wewnątrz kraju. Na przykład w związku z pracą w placówce zagranicznej czy w oddziale przedsiębiorstwa w Niemczech lub Holandii. Ten model współpracy dotyczy również realizacji krajowych.

Jakie korzyści zyskuje pasażer, wybierający ofertę InterBus?

Ubezpieczenie podróżne, szansa przesłania paczki, a także szybka rezerwacja i zakup biletu to główne zalety przedstawionej oferty. Transport obejmujący busy do Holandii z Pomorskiego to dowiezienie pasażerów do popularnych miast Królestwa Niderlandów. W ten sposób będą mogli oni dostać się na przykład do: Amsterdamu, Rotterdamu, Bredy, Eindhoven, Hagi oraz Groningen. Co ważne, w przeciwieństwie do innych przewoźników nie muszą martwić się o dojazd pod wskazany adres już na miejscu. Dla wielu osób taka pomoc oznacza dużo mniej kłopotów z analizą rozkładów komunikacji publicznej za granicą. Jedynym obowiązkiem podróżnego jest tylko potwierdzenie wyjazdu tuż przed planowym terminem. Następny atut oferty to opcja śledzenia położenia busa przez link do GPS. W ten sposób zainteresowani wiedzą, kiedy spodziewać się przyjazdu kierowcy. Mogą to szybko sprawdzić także za pośrednictwem tabletu i smartfona.

W jaki sposób można zarezerwować wyjazd do Niemiec lub Holandii?

Zabukowanie terminu podróży do Holandii czy Niemiec z InterBus jest możliwe na cztery sposoby. Po pierwsze, osobiście w siedzibie firmy. Po drugie, telefonicznie na jeden z podanych numerów kontaktowych. Po trzecie, wysyłając wiadomość SMS z najważniejszymi danymi. Są nimi: imię i nazwisko, data wyjazdu oraz określona trasa. Potwierdzenie stanowi zwrotna informacja od realizatora transportu. Można też podać wskazane dane za pomocą wydzielonego formularza zgłoszeniowego. Wtedy kontakt z przedstawicielem firmy następuje za pośrednictwem wiadomości email. Trzeba zaznaczyć, że klient może bezkosztowo odwołać wcześniejszą rezerwację. Wystarczy, że zrobi to w terminie przynajmniej 2 dni przed planowym wyjazdem. Jednocześnie brak późniejszego potwierdzenia oznacza, że pasażer automatycznie zrezygnował z usługi. To przydatne zwłaszcza dla osób zapominalskich, które mogą akurat nie pamiętać o odwołaniu.

Busy do Niemiec i Holandii to nowoczesna, wygodna flota

Sprawne technicznie i doskonale wyposażone busy Renault Trafic stanowią flotę przedstawionej firmy. Każdy z pojazdów przed wyruszeniem w trasę przechodzi dodatkowy przegląd sprawdzający bezpieczeństwo oraz poszczególne mechanizmy. Do tego wszystkie auta mają oczywiście aktualne badania diagnostyczne dopuszczające do ruchu na drogach międzynarodowych. W standardzie podróżni mogą liczyć na sieć Wi-Fi, regulowane fotele, systemy audio, minibarek, a także gniazdka zasilające. Ze względu na gabaryty busów nie ma w nich toalety, ale kierowcy będą robić przystanki zależnie od potrzeb pasażerów. Warto nadmienić, że ze względu na podwójne obsady na tych trasach prowadzący nie muszą odbywać pauz w związku z dopuszczalnym czasem pracy. Jeżdżą naprzemiennie, zastępując się po jego upływie. Zawsze są też wypoczęci i gotowi do pomocy.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

 
Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
 • Komfortową podróż
 • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
 • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
 • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Wysoki standard podróży
 • Przewóz przesyłek
 • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
 • Ubezpieczenie na czas trwania podróży