Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec – Wielkopolska

Codzienne realizacje przewozów zarówno do przygranicznych miejscowości w Niemczech to atuty oferty InterBus.

Dodatkowo pasażerowie mogą uzgodnić godzinę wyjazdu z konkretnej lokalizacji w Polsce oraz za granicą. Wszystkie trasy są wykonywane w systemie „od drzwi do drzwi”. Polega on na odebraniu podróżnych z ich miejsca zamieszkania, a następnie dowozie pod wskazany adres. Dzięki temu pasażerowie nie muszą martwić się szukaniem dogodnego połączenia komunikacją publiczną z dworca albo czekaniem na taksówkę. Busy do Niemiec z Wielkopolski są też szybkim transportem pomiędzy oddziałami firm w kraju oraz za granicą. Zależnie od oczekiwań takich klientów godziny przejazdów mogą odpowiadać zmianom pracowników. Podobna elastyczność odnosi się do turystów planujących udział w koncercie czy innej imprezie masowej. Oni również mogą ustalić z przewoźnikiem najdogodniejszy termin.

Codzienne wyjazdy do Niemiec przez cały tydzień

Propozycja transportowa InterBus jest dostępna dla zainteresowanych przez 7 dni w tygodniu po wcześniejszym uzgodnieniu godziny wyjazdu. Można więc skorzystać z opcji dotarcia do określonego miejsca wieczorem albo już rano. Pasażerowie mają szansę wyruszenia w trasę nocą, a busy do Niemiec z Wielkopolski są przystosowane do dłuższej drzemki podczas takiego wyjazdu. Warto podkreślić, że podróżni mogą wynająć całego busa z kierowcą w przypadku większej liczby chętnych. W tym modelu współpracy mogą liczyć na zniżki w stosunku do stawki podstawowej. Trzeba nadmienić, że firma oferuje również przewozy międzynarodowe w weekendy i święta. Choć ze względu na czas realizacji takich zleceń koszty mogą być nieco wyższe niż w dni powszednie. W razie nieprzewidzianych zatorów albo robót drogowych kierowcy znają objazdy ułatwiające dotarcie na miejsce na czas. 

Z jakich promocji mogą korzystać pasażerowie na tych trasach?

„Razem się opłaca!” to 50-procentowy rabat dla każdej osoby podróżującej w towarzystwie kogoś bliskiego. Może to być dziecko, mąż, żona, siostra, brat lub znajomy. Trzeba zaznaczyć, że promocja nie dotyczy wyłącznie najbliższych członków rodziny, gdyż mogą z niej korzystać także przyjaciele czy koledzy z pracy. Połowę ceny za bilet zapłacą również wszyscy wyjeżdżający w większym gronie. Niezależnie, czy chodzi o dwóch, czy też dziesięciu pasażerów. Ponadto przewóz osób do Niemiec z Wielkopolski jest tańszy w sytuacji wcześniejszej rezerwacji biletów. Osoby zdecydowane na wyjazd muszą go jeszcze potwierdzić tuż przed planowaną datą. Brak kontaktu ze strony podróżnego oznacza automatyczną rezygnację. Wtedy InterBus udostępnia na stronie dodatkowe miejsce do wykorzystania dla kolejnego zainteresowanego. „Razem się opłaca!” to stała promocja w ofercie firmy, która nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo ani terytorialnie.

Wyjazdy do Niemiec małymi, komfortowymi busami

Najnowocześniejsze modele busów Renault Trafic znajdują się we flocie prezentowanego przewoźnika. Wyróżniają się najwyższymi normami jakości zarówno pod względem ochrony podróżnych, jak i emisji spalin. Każde miejsce w kabinie busa ma wydzielone pasy bezpieczeństwa wraz z systemem przypominającym o ich zapięciu. W pojazdach są także aktywne technologie: ABS, ESP, centralna kamera będąca lusterkiem wstecznym, wspomaganie parkowania, monitorowanie martwego pola widzenia, stabilizator toru jazdy przy silnym wietrze z boku oraz samoczynne hamowanie awaryjne AEBS przed przeszkodą. Kolejną opcją jest śledzenie położenia busa poprzez GPS. Do każdego kursu jest przydzielony określony pracownik administracji. Gdy zauważy dłuższy postój lub zjechanie z trasy, natychmiast kontaktuje się z załogą. W ten sposób może zasugerować dostępny objazd albo pomóc w sprawnej przesiadce do innego busa.

Międzynarodowy transport dla firm lub osób indywidualnych

Oferta przewozowa jest skierowana zarówno do klientów firmowych, jak i pojedynczych pasażerów. Busa można wynająć w celu dojazdu na konkretne wydarzenia masowe oraz rodzinne, czyli:

 • konferencje,
 • targi,
 • wystawy,
 • mecze piłkarskie,
 • imprezy integracyjne,
 • wesela,
 • pogrzeby,
 • spotkania rocznicowe.

Przed realizacją każdego zlecenia znaczenie ma zaplanowanie trasy w systemie door to door. Dzięki temu klient może być pewien, że dojedzie punktualnie do wybranej lokalizacji w Niemczech. Podobnie, jeśli zdecyduje się na powrót do Polski po pobycie w innym kraju. InterBus może zająć się dostawą elektroniki, artykułów spożywczych, odzieży, kosmetyków i innych paczek wysyłanych za granicę. One także trafiają bezpośrednio do rąk adresata, bez konieczności odbioru w zewnętrznym punkcie. Przesyłki są ubezpieczone przed przypadkowym uszkodzeniem w transporcie.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

 
Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
 • Komfortową podróż
 • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
 • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
 • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Wysoki standard podróży
 • Przewóz przesyłek
 • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
 • Ubezpieczenie na czas trwania podróży