Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec  Zachodniopomorskie

Wyłącznie komfortowe pojazdy, czyli modele Renault Trafic, tworzą flotę samochodową marki InterBus. Są to busy fabrycznie nowe lub kilkuletnie w doskonałym stanie technicznym i z bogatym wyposażeniem. Z kolei doświadczeni kierowcy zapewniają bezpieczeństwo oraz punktualność dowozu pod wskazany adres. W ten sposób mogą podróżować pasażerowie ze: Szczecina, Polic, Stargardu, Goleniowa, Kołobrzegu czy Koszalina.

Busy do Niemiec z Zachodniopomorskiego zawiozą ich między innymi do:

 • Dortmundu,
 • Stuttgartu,
 • Berlina,
 • Kolonii,
 • Bremy,
 • Hamburga,
 • Mannheim,
 • Hamm.

Wewnętrzny nadzór ruchu firmy ma wgląd do śledzenia GPS położenia busa na mapie. Dzięki temu jest w stanie kontrolować jego punktualność, a także poprawny przebieg przejazdu. W razie potrzeby kierowca otrzymuje informację o zatorach drogowych, których nie wykryła nawigacja w busie.

Busy do Niemiec – sam zdecyduj, kiedy wyjeżdżasz!

Pełna dowolność wyboru daty i godziny wyjazdu wraz z dodatkowymi pasażerami lub we własnym gronie to następna zaleta oferty InterBus. Firma przygotowała opcje z myślą o klientach ekonomicznych, jak też klientach premium. Pierwsi mogą podróżować wraz z pozostałymi osobami udającymi się do pobliskich destynacji. Z kolei drudzy mogą wynająć pojazd wraz z kierowcą przy braku całkowitego zapełnienia miejsc. W takim przypadku muszą liczyć się z nieco wyższymi kosztami, otrzymując za to doskonały komfort. Busy do Niemiec z Zachodniopomorskiego są dostępne w elastycznym modelu usługi. Oznacza to, że w razie nieprzewidzianych zmian w kalendarzu klienta może on bezkosztowo przełożyć albo odwołać wcześniejszą rezerwację. Anulacja następuje też automatycznie przy braku potwierdzenia wyjazdu na dzień przed wybranym terminem. Kierowcy przestrzegają zasad bezpieczeństwa podróży, a w busach zabronione jest palenie tytoniu i spożywanie napojów alkoholowych.

Najwyższe standardy komfortu marki InterBus

Wszystkie auta we flocie pojazdów mogą pochwalić się bogatym wyposażeniem. Korzystający z usług firmy InterBus, mają w nich dostęp do gniazdek zasilających, do minibarku, sieci Wi-Fi, rozkładanych foteli, klimatyzacji i systemów audio. Marka pomyślała również o bliskich osób udających się w zagraniczną podróż. Każdy pasażer otrzymuje link do śledzenia położenia busa, który może udostępnić członkom rodziny. W ten sposób krewni wiedzą, w którym punkcie na trasie znajduje się aktualnie dany pojazd. Za zarządzanie systemem odpowiadają uprawnieni administratorzy mający także opcję śledzenia. Dzięki niej mogą na bieżąco informować podróżnych wsiadających do busa na kolejnych przystankach. Na przykład o opóźnieniach spowodowanych korkami czy innych nieoczekiwanych zdarzeniach drogowych. Takie powiadomienia otrzymują zwykle w formie wiadomości SMS. Jest to uzupełniająca funkcja nadzoru z GPS oprócz kontroli pracy kierowców.

Jakie bonusy otrzymują pasażerowie wyjeżdżający z InterBus?

Podstawową korzyścią, którą zyskuje każdy klient InterBus, jest ubezpieczenie podróżne. Warto podkreślić, że przy wykupieniu biletu na przejazd obowiązuje ono wyłącznie od momentu wejścia do busa do ostatniego przystanku. Jest to polisa chroniąca pasażera przed skutkami finansowymi nieszczęśliwego wypadku. Firma proponuje też pomoc w ewentualnych formalnościach związanych z dochodzeniem odszkodowania. Najczęściej jest to tylko forma zabezpieczenia, która nigdy nie zostaje wykorzystana. Kierowcy informują uczestników o standardach bezpiecznej podróży tuż przed wyjechaniem w trasę. Klienci mogą też liczyć na wsparcie w związku z ewentualnymi dokumentami niezbędnymi dla dłuższego pobytu za granicą. O ile planują taki wyjazd, InterBus zapoznaje ich z najważniejszymi wymogami w tym zakresie. Następny bonus to bezpłatny bagaż podstawowy – do 50 kg, oraz podręczny – do 7 kg. Rzeczy przypadkowo pozostawione w busie można zaś odebrać w ciągu 30 dni.

Busy do Niemiec z Zachodniopomorskiego w systemie „od drzwi do drzwi”

Zainteresowani ofertą przewoźnika mogą liczyć na to, że po zakupie biletu kierowca podjedzie pod ich dom lub blok mieszkalny. Podobna sytuacja zachodzi już za granicą, ponieważ prowadzący pojazd uda się do wcześniej uzgodnionej lokalizacji w Niemczech. Jest to praktyczna pomoc dla osób, które po raz pierwszy wyjeżdżają w trasę. Mogą one nie wiedzieć, jak korzystać z komunikacji publicznej w innym kraju lub komunikować się z taksówkarzem. Dlatego powinny zdecydować się na dojazd właśnie w przedstawionym modelu usługi. Identyczne zasady dotyczą przesyłek wysyłanych za granicę. One również trafiają do rąk własnych adresata albo osób z nim mieszkających. Kierowca na podstawie trasy wytyczonej przez nawigację dociera do takiego odbiorcy.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

 
Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
 • Komfortową podróż
 • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
 • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
 • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Wysoki standard podróży
 • Przewóz przesyłek
 • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
 • Ubezpieczenie na czas trwania podróży