Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec – Lubuskie

Gorzów Wielkopolski, Kostrzyn nad Odrą, Zielona Góra, Żagań czy Słubice to przykładowe miasta, z których odjeżdżają busy do Niemiec z Lubuskiego.

Oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje możliwość odebrania podróżnych z mniejszych miejscowości regionu. Wystarczy podać dokładny adres, a w wyznaczonym terminie kierowca podjedzie pod dom pasażera. Wśród najczęstszych lokalizacji w Niemczech są między innymi: Dortmund, Berlin, Kolonia, Brema albo Hamburg. Trzeba zaznaczyć, że dla niektórych klientów jest to tylko etap dłuższej eskapady. Stąd właśnie busy są idealnym środkiem transportu do największych miast portowych. InterBus dostarcza też paczki do rąk własnych adresata. Takich przesyłek nie trzeba więc odbierać z wyznaczonych punktów.

Dlaczego warto skorzystać z oferty transportowej InterBus?

Argumentów za nawiązaniem współpracy z prezentowanym przewoźnikiem jest naprawdę wiele. InterBus gwarantuje klientom między innymi:

 • konkurencyjne stawki na trasach międzynarodowych za wozokilometr,
 • ubezpieczenie podróżne na czas realizowanego transportu,
 • szybki system rezerwacji online,
 • elastyczne formy płatności za bilety,
 • przewóz przesyłek międzynarodowych o różnych gabarytach,
 • codzienne kursy do Niemiec,
 • omijanie korków dzięki systemowi TOMTOM HD Traffic,
 • usługę transportową w modelu door to door.

Kolejną zaletą jest bezpłatne przełożenie terminu wcześniejszej rezerwacji. Ewentualna anulacja będzie też darmowa pod warunkiem, że pasażer dokona jej na 2 dni przed datą wyjazdu. Brak późniejszego potwierdzenia jest wtedy równoznaczny z rezygnacją. Dodatkowe bonusy są zaś dedykowane stałym partnerom, którzy mogą liczyć na indywidualną taryfę. To wyróżnia profesjonalnego przewoźnika.

Rezerwacja wyjazdów do Niemiec z województwa lubuskiego w dowolnym terminie

Szansa na łatwe dopasowanie daty i godziny wyjazdu to kolejny atut oferty InterBus. Firma zapewnia transport grupy osób po zarezerwowaniu wszystkich miejsc albo wynajęciu całego auta. Dlatego elastyczny rozkład jazdy jest dostosowany do potrzeb klientów. Busy do Niemiec z Lubuskiego jeżdżą codziennie, także w weekendy czy święta. Dodatkowo można zdecydować się na stałą współpracę, która dotyczy firm prywatnych lub instytucji publicznych. Ci partnerzy mogą wtedy liczyć na konkurencyjną wycenę oraz atrakcyjne rabaty. Marka jest gotowa wysłać w trasę więcej niż jeden pojazd w przypadku dużego zainteresowania w konkretnym terminie. Planowanie takich wyjazdów następuje właśnie w oparciu o kolejne rezerwacje i zakupy biletów. InterBus umożliwia również podstawienie busa w nagłych okolicznościach na trasie międzynarodowej. Na przykład przy problemach innego przewoźnika.

Do kogo jest skierowana promocja „Razem się opłaca”?

Wszystkie osoby wyjeżdżające z przynajmniej jednym towarzyszem podróży mogą korzystać z promocji „Razem się opłaca!”. W takim przypadku każdy uczestnik otrzymuje 50-procentową zniżkę w stosunku do ceny bazowej biletu na danej trasie. Niezależnie, czy promocją będzie objętych dwóch czy więcej pasażerów. Trzeba zaznaczyć, że rabat nie łączy się z innymi ulgami, takimi jak upust związany z wcześniejszą datą zakupu. Busy do Niemiec z Lubuskiego to sprawdzony środek transportu dla grup zorganizowanych. Są to na przykład zespoły: pracownicze, sportowe, muzyczne lub zrzeszone w różnych stowarzyszeniach. Każda osoba będąca członkiem takich społeczności może skorzystać z promocji „Razem się opłaca!”. Powinna jedynie potwierdzić przynależność do wyjeżdżającej grupy. Może to za nią uczynić również organizator zlecający przewóz firmie InterBus.

Legenda:

kierunek busów -> Holandia (wyjazdy i powroty: codziennie)
kierunek busów -> Niemcy (wyjazdy: poniedziałek, piątek / powroty: wtorek, sobota)

 
Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
 • Komfortową podróż
 • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
 • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
 • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
 • Atrakcyjne ceny i rabaty
 • Wysoki standard podróży
 • Przewóz przesyłek
 • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
 • Ubezpieczenie na czas trwania podróży