Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy z Polski do Niemiec z firmą InterBus – szybko i bezpiecznie

Kraje zachodniej Europy dla wielu osób z Polski stanowią każdego dnia cel podróży. Część z nich postanawia wyjechać po to, by wypocząć i zwiedzić najważniejsze miejsca, pozostałe decydują się natomiast poszukać lepszej, bardziej opłacalnej pracy na obczyźnie. Jeżeli również planujesz niebawem wyruszyć w daleką drogę np. do kraju naszych zachodnich sąsiadów, być może zainteresują Cię usługi firmy InterBus, świadczącej przewóz osób. Polska-Niemcy to jedna z kilku tras, które regularnie pokonujemy, dbając o to, by nasi Klienci mieli zapewnione jak najlepsze warunki od jej rozpoczęcia, aż do końca.

Skąd dokładnie wyruszają nasze busy z Polski do Niemiec?

przewozy do niemiec - auto
Busy z Polski do Niemiec, które składają się na naszą flotę pojazdów, stanowią w obecnych czasach bardzo popularny środek transportu, na co wpływa co najmniej kilka powodów. Za pierwszy z nich należy potraktować oczywiście fakt, iż skorzystanie z niego jest na ogół znacznie bardziej opłacalne, niż wybór samolotu czy pociągu. Pamiętać należy również o tym, że drogi łączące nasz kraj z Niemcami stale zyskują na jakości, dzięki czemu pokonywanie ich nie trwa już tak długo, jak dawniej. Klienci firmy InterBus docierają do Niemiec wyjątkowo szybko również ze względu na to, że wyruszają do tego kraju z miast położonych w zachodniej części Polski, m.in. Szczecina oraz Poznania. Warto pamiętać także, że nasze busy Polska Niemcy kursują każdego dnia tygodnia, co powoduje, że bez problemu zdołasz dotrzeć do nich praktycznie w dowolnym terminie. Wystarczy, że stawisz się w miejscu wyjazdu, a następnie wygodnie rozsiądziesz w zarezerwowanym wcześniej fotelu, by już niebawem opuścić Polskę – tymczasowo lub na stałe.

Świadczymy przewóz osób, ale też przesyłek na trasie Polska-Niemcy

Realizowane przez nas przewozy na trasie Polska-Niemcy charakteryzuje najwyższy poziom profesjonalizmu, wynikający z chęci zapewnienia Klientom firmy InterBus możliwie najlepszych warunków na trasie. Z tego powodu udostępniamy im nowoczesne pojazdy, spełniające wszelkie wymogi, jeśli chodzi o dopuszczenie ich do udziału w ruchu drogowym i możliwość zabrania ze sobą określonej liczby osób. Wewnątrz na pasażerów czekają doświadczeni i wykwalifikowani kierowcy, doskonale radzący sobie w każdych warunkach na drodze. Dzięki temu nawet osoby po raz pierwszy udające się poza granice kraju mogą czuć się w pełni bezpiecznie. Klimatyzowane wnętrze pojazdów także wpływa wyraźnie na poziom komfortu odczuwanego przez Klientów naszej firmy, podobnie zresztą jak objęcie przez nas każdego z nich dodatkowym ubezpieczeniem na czas trwania podróży. Nasze busy z Polski do Niemiec zabierają często nie tylko ludzi, ale również przesyłki. Jeżeli więc chciałbyś dostarczyć paczkę osobie mieszkającej po zachodniej stronie Odry bez konieczności samodzielnego udawania się w drogę, chętnie przewieziemy ją za Ciebie i przekażemy adresatowi.

Wyrusz busem z Polski do Niemiec z osobą towarzyszącą i zapłać mniej

Busy do Niemiec, które każdego dnia wysyłamy jako firma przewozowa, docierają do największych miast kraju naszego sąsiada: Berlina, Dortmundu, Bremy, Magdeburga czy Kolonii. Chcąc dojechać do nich szybko i bezpiecznie, coraz więcej osób z całego kraju decyduje się skorzystać właśnie z naszych usług niezależnie od tego, czy ruszają w drogę sami, czy w większym gronie. Razem z nami podróżują nie tylko dorośli, ale również dzieci. Wszyscy cenią sobie natomiast to, że oferujemy bilety w atrakcyjnych cenach, dodatkowo często możliwe do uzyskania z rabatem. Jednym ze sposobów na zaoszczędzenie przez naszych Klientów na skorzystaniu z usług firmy InterBus jest wyjazd zagraniczny z osobą towarzyszącą (5% rabatu). Nasze busy do Niemiec charakteryzuje duża pojemność, dlatego jesteśmy w stanie jednorazowo przewieźć pokaźną grupę pasażerów, a jednocześnie umieścić z tyłu pojazdu różnej wielkości bagaże, by zyskać pewność, że po dotarciu do celu podróży każdy z pasażerów posiada przy sobie wszystko, czego potrzebuje.

Organizujemy regularne przewozy osób z Polski do Niemiec oraz innych krajów

Polecając wszystkim przewozy osób z Polski do Niemiec w naszym wykonaniu, zachęcamy do zarezerwowania miejsca w jednym z naszych busów – mailowo lub telefonicznie – w odpowiednim terminie. Na pewno każdy przekona się osobiście, że podróżowanie drogą lądową nie musi oznaczać wielogodzinnego przesiadywania w tej samej pozycji i niecierpliwego spoglądania na zegarek w obawie przed nie dojechaniem do celu o ustalonej godzinie. Z nami dotrzesz tam, gdzie chcesz, nie martwiąc się o nic, ponieważ to naszym zadaniem jest zaplanowanie i realizacja każdego kursu w taki sposób, by nikt z Klientów firmy InterBus nie pożałował wyjazdu razem z nami. Pamiętaj również, że przewozy z Polski do Niemiec to niejedyne, co możemy Ci zaoferować. Codziennie wyjeżdżamy bowiem do innych krajów zachodniej Europy – Holandii oraz Belgii.

Wybrane miejscowości:

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży