Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Holandii Szczecin

Potrzebujesz bezpośrednio transportu ze Szczecina do wybranej miejscowości w Holandii? Dobrze się składa, ponieważ InterBus organizuje przewozy osób w systemie „od drzwi do drzwi”. Na kurs z nami zdecydowało się już setki Klientów, pracujących i odpoczywających za granicą. Gwarantujemy planowe dotarcie do celu i komfortową podróż naszymi nowoczesnymi samochodami, prowadzonymi przez doświadczonych kierowców. Przekonaj się, dlaczego warto z nami wyjechać.

Busy do Holandii z miasta Szczecin – dlaczego z nami jest wygodniej?

Samodzielne szukanie połączeń komunikacyjnych może być problematyczne, nie mówiąc już o uciążliwych przesiadkach, które często zdarzają się na trasach międzynarodowych. Dlatego InterBus – w odpowiedzi na potrzeby podróżujących – zajmuje się transportem w systemie „od drzwi do drzwi”. Taki tryb spodobał się wielu Klientom – szczególnie pierwszy raz wyjeżdżającym za granicę – ponieważ kosztuje mniej niż tradycyjne środki lokomocji oraz gwarantuje punktualne dotarcie do celu. A co najważniejsze – jest wygodny. Cała organizacja wyjazdu leży po naszej stronie. Potrzebujemy jedynie informacji, kiedy i spod jakiego adresu w Szczecinie zamierzasz wyjechać (jeśli chcesz, przyjedziemy pod Twój dom) oraz pod jaki adres w Holandii mamy Cię zawieźć. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które chwali sobie wielu naszych Klientów.

Busy na trasie Szczecin-Holandia – bezpieczeństwo ponad wszystko

Przykładamy wagę do tego, by podróż minęła Ci w przyjemnych i bezpiecznych warunkach, dlatego dbamy zarówno o wyposażenie naszych samochodów, jak i o dobór odpowiednich współpracowników. Dysponujemy nowoczesnymi autami marki Renault Trafic, wyposażonymi w sprawne pasy bezpieczeństwa, klimatyzację, dostęp do sieci Wi-Fi oraz system wspomagania hamowania ABS i nawigację GPS. Oprócz tego, że dbamy o doskonały stan techniczny pojazdów, stawiamy również na doświadczoną i, cechującą się wysoką kulturą osobistą, kadrę. Mowa tu zarówno o kierowcach, z którymi spędzisz wielogodzinną podróż, jak i o pracownikach biurowych, którzy troszczą się o to, by każdy przejazd przebiegał zgodnie z planem.

Przewóz osób SzczecinHolandia – na jakie finansowe udogodnienia możesz liczyć?

Chcemy, by podróż do Holandii minęła Ci komfortowo i bezpiecznie, ale również nie nadszarpnęła Twojego portfela. Dlatego naszym Klientom proponujemy atrakcyjne rabaty. Jeśli zabierzesz za granicę kogoś ze sobą – pokrewieństwo nie ma znaczenia – możecie liczyć na bilety tańsze o 5%. Jedynym wymogiem, który musicie spełniać, jest wyjazd spod tego samego adresu. Warto także skontaktować się z naszym biurem obsługi i zapytać o inne zniżki – na korzystniejsze ceny mogą liczyć szczególnie stali Klienci. Z uwagi na to, że pobyt za granicą zwykle trwa kilka tygodni, istotna jest również kwestia bagażu. InterBus nie pobiera dodatkowej opłaty za bagaż podręczny do 7 kg oraz bagaż podstawowy do 50 kg. W cenę biletu wliczyliśmy także ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), które obowiązuje w czasie pobytu pasażerów w busie. Z nami po prostu się opłaca!

Busy SzczecinHolandia – dlaczego warto wybrać się w podróż z InterBusem?

Jesteśmy przede wszystkim dostępni dla Klientów i elastyczni. Działamy siedem dni w tygodniu, nawet w święta, umożliwiamy rezerwację online, i co najważniejsze – przyjeżdżamy pod podany adres i zawozimy we wskazane miejsce. Jeśli zmienisz plany i przełożysz wyjazd na inny termin, zarezerwujemy go ponownie bezpłatnie. W przypadku gdy zrezygnujesz z podróży i powiadomisz nas o tym maksymalnie dwa dni przed datą wyjazdu – również nie poniesiesz żadnych kosztów. InterBus, oprócz przewozu osób, zajmuje się transportem przesyłek. Z tego praktycznego rozwiązania korzystają rodziny, wyjeżdżających za granicę. Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy komfortową podróż i bezpieczne dotarcie na miejsce.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży