Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec Szczecin

Mieszkańcy Szczecina – a także pobliskich miejscowości i wsi – chętnie odwiedzają Niemcy ze względu na atrakcyjne oferty zatrudnienia oraz niedaleki dystans, jaki dzieli ich od granicy z sąsiadującym państwem. Z tego względu busy ze Szczecina do Niemiec są popularnym środkiem transportu, z którego korzystają pasażerowie, pracujący lub spędzający urlopy za granicą. Jeśli również planujesz wyjazd do Niemiec, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą przewozów w systemie „od drzwi do drzwi”, który spodobał się wielu podróżującym. Skąd jego popularność? Wyjaśniamy poniżej.

Busy do Niemiec z miasta Szczecin – jesteśmy zawsze dla Ciebie dostępni

Idea transportu w systemie „od drzwi do drzwi” zrodziła się z potrzeb pasażerów, którym zależy na punktualnym dotarciu na miejsce bez konieczności szukania na własną rękę połączeń komunikacyjnych, szczególnie na terenie obcego kraju. Bierzemy organizację transportu na siebie, oszczędzając Ci stresu i dodatkowych kosztów, które generują np. taksówki. Dostosowujemy się do Twoich planów – informujesz nas o tym, kiedy i spod jakiego adresu chcesz wyjechać, a my organizujemy transport, który dowiezie Cię bezpośrednio do celu. Nieważne, że zamierzasz odwiedzić Berlin, czy wieś tuż przy zachodniej granicy Niemiec – z InterBusem dotrzesz tam, gdzie potrzebujesz.

Busy ze Szczecina do Niemiec – droga bez przeszkód

Dokładnie planujemy każdą podróż, tak by pogodzić plany wszystkich pasażerów. Z InterBusem nie musisz się obawiać, że nie dotrzesz punktualnie we wskazane miejsce w Niemczech. Nasi przewoźnicy to doświadczeni i dobrze zorganizowani kierowcy, którzy doskonale radzą sobie na drogach. Dodatkowo wspierani są przez osoby w firmie, zajmujące się nadzorem ruchu – śledzą każdą trasę pojazdu i udzielają przewoźnikom na bieżąco informacji o problemach na drogach, oraz wskazówek, jak ominąć korki i roboty drogowe. Możesz nam zaufać, ponieważ o Twoją udaną podróż dba wielu pracowników InterBusa.

Busy do Niemiec z miasta Szczecin – czuj się bezpiecznie

Nasza flota wyposażona jest w nowoczesne auta marki Renault Trafic, poddawane regularnemu serwisowaniu w autoryzowanych stacjach diagnostycznych. Ponadto doświadczenie i umiejętności kierowców uzupełniamy poprzez wbudowane systemy wspomagania hamowania ABS, systemy kontroli trakcji ESP oraz nawigację GPS z systemem ułatwiającym omijanie korków. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, oferując transport niezawodnymi samochodami, które prowadzą profesjonalni i doświadczeni kierowcy.

Przewóz osób Szczecin-Niemcy w komfortowych warunkach

Nie tylko dowozimy Cię bezpiecznie na miejsce w ustalonym terminie, ale również troszczymy się o to, by podróż upłynęła Ci możliwie najprzyjemniej. Dlatego nasze samochody zostały wyposażone w klimatyzację, wygodne siedzenia, dostęp do internetu i gniazdek zasilających. Wiemy, czego najbardziej brakuje pasażerom podczas długich podróży, i staramy się to zapewnić. Przede wszystkim słuchamy Twoich oczekiwań i znajdujemy rozwiązania. Potrzebujesz transportu w kameralnym gronie pasażerów? Za wyższą opłatą możemy zagwarantować wynajem busa wraz z kierowcą dla Ciebie i wybranych osób. Z takiego pomysłu korzystają np. pracodawcy, wysyłający pracowników w zagraniczne delegacje.

Busy ze Szczecina do Niemiec – czy ta oferta jest dla Ciebie?

Transport w systemie „od drzwi do drzwi” ułatwia podróż wielu pasażerom. Zarówno tym, którzy po raz pierwszy wybierają się do Niemiec, jak i tym, którzy regularnie wyjeżdżają za granicę. Kiedy zaplanowanie przejazdu od początku do końca leży po stronie doświadczonego przewoźnika, nie musisz obawiać się, że zgubisz się w obcym kraju lub będziesz narażony na dodatkowe koszty. Podróż z przesiadkami trwa też zwykle o wiele dłużej niż bezpośredni dojazd z miejsca na miejsce, dlatego droga do celu z InterBusem jest po prostu wygodniejszym rozwiązaniem. Zachęcamy Cię do kontaktu i sprawdzenia aktualnych rabatów.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży