Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec – Koszalin

Planujesz pracę w Niemczech albo zamierzasz odwiedzić tam bliskich? A może chcesz uczestniczyć w wyczekiwanym wydarzeniu kulturalnym? Nie ma problemu – InterBus świadczy usługi przewozowe na terenie Polski oraz za granicą. Wyjeżdżamy do Holandii, Belgii i Niemiec siedem dni w tygodniu, także w święta. Zawieziemy Cię tam, gdzie potrzebujesz. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, i poinformujesz, jaki termin wyjazdu Cię interesuje – zajmiemy się organizacją Twojej podróży.

Busy na trasie KoszalinNiemcy – elastyczny rozkład jazdy

Poruszamy się na terenie m.in. województwa zachodniopomorskiego i wyjeżdżamy do Niemiec z różnych miast, np. z Koszalina. Jeśli pochodzisz z tego obszaru Polski i potrzebujesz transportu za granicę, sprawdź koniecznie nasze usługi przewozowe. Działamy w systemie „od drzwi do drzwi”, który ułatwia dostosowanie się do planów naszych Klientów. Nie mamy stałego rozkładu jazdy, ale elastyczny – tworzony na potrzeby pasażerów. Zbieramy informacje o terminach, miejscach wyjazdu i miejscach docelowych, i na ich podstawie układamy plan trasy. To wygodne i praktyczne rozwiązanie cieszy się od lat dużym powodzeniem.

Busy do NiemiecKoszalin – dla kogo ten typ transportu?

Z naszych usług korzystają przede wszystkim osoby stale lub sezonowo pracujące w różnych zakątkach Niemiec. Transport z InterBusem oznacza dla nich bezpośredni i planowy dojazd, atrakcyjne ceny i komfortową jazdę. Studenci, wyjeżdżający na wymiany językowe za granicę, decydują się z takich samych powodów na rezerwację miejsca u nas. Dla pasażerów, którzy nie chcą podróżować z obcymi osobami, proponujemy – za wyższą opłatą – wynajem pojazdu wraz z kierowcą. Z takiego rozwiązania korzystają zorganizowane kadry pracownicze, udające się np. w delegację, lub grupy osób, wybierające się na wspólny koncert.

Postaw na bezpieczeństwo i komfort, wybierając busy do Niemiec – Koszalin

Wielogodzinna podróż potrafi być męcząca, dlatego postaraliśmy się o jak najlepsze warunki w naszych autach. Flota InterBusa składa się z nowoczesnych pojazdów marki Renault Trafic, wyposażonych w klimatyzację, która uprzyjemnia przejazd pasażerom w upalne dni. Jako że długą trasę spędzasz przede wszystkim, siedząc, w naszych samochodach znajdziesz wygodne i rozkładane fotele, idealne do odpoczynku. Dbamy również o to, byś pozostał cały czas w kontakcie z rodziną i bliskimi, dzięki dostępowi do sieci Wi-Fi. Stawiamy zarówno na komfort, jak i na Twoje bezpieczeństwo. Dlatego poddajemy naszą flotę regularnemu serwisowaniu. Ponadto, by ułatwić transport kierowcom, wyposażyliśmy samochody w system wspomagania hamowania ABS, system kontroli trakcji, nawigację GPS z trybem omijania korków, które pozwolą możliwie szybko i bezpiecznie dotrzeć do celu.

Busy Koszalin-Niemcy – co jeszcze mamy Ci do zaoferowania?

Z pewnością korzystne ceny – możesz liczyć na 5% rabatu, jeśli zabierzesz w podróż osobę towarzyszącą. Jeszcze większa zniżka czeka osoby, które jeżdżą z InterBusem regularnie. Koszty biletów dla stałych Klientów ustalane są indywidualnie. Zachęcamy, by w celu oszacowania rabatów, skontaktować się z naszym biurem. Oprócz przewozu osób zajmujemy się również transportem przesyłek międzynarodowych. Chcesz przekazać prezent lub bagaż rodzinie za granicą? Wystarczy, że dostarczysz nam pakunek, a my dowieziemy go pod wskazany adres. Proste i praktyczne, prawda? Sprawdź naszą ofertę i pozwól zawieźć się prosto do celu.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży