Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Belgii to transport w systemie door to door

Wyróżnikiem przedstawionej oferty przewozowej jest dowóz pasażerów w modelu „od drzwi do drzwi”. Oznacza to, że busy do Belgii odbiorą też podróżnych z miejsca zamieszkania w Polsce, transportując ich pod wskazany adres zagraniczny.

To duże ułatwienie, ponieważ nie trzeba martwić się o dojazd z dworca kolejowego, autobusowego albo lotniska. Taki model dowozu jest dostępny dla klientów udających się do: Brugii, Brukseli, Gandawy, Charleroi i Antwerpii. Trzeba podkreślić, że podobna oferta dotyczy również paczek wysyłanych na określonej trasie. Adresaci nie muszą więc odbierać przesyłek od kierowcy oczekującego na parkingu, gdyż dostają je do rąk własnych. We wszystkich busach jest zainstalowana aktualna nawigacja ułatwiająca dotarcie nawet do najmniejszych miejscowości w kraju oraz za granicą. Do tego kierowcy doskonale znają topografię wielu belgijskich aglomeracji. Dojadą więc na czas we wskazane miejsce.

Busy do Belgii, czyli komfortowe pojazdy marki Renault Trafic
belgia

Wygodne, a co najważniejsze bezpieczne busy, których kierunkiem jest Belgia przewożą podróżnych w odpowiednim standardzie. Wi-Fi, gniazda zasilające, klimatyzacja, systemy audio, regulowane fotele czy minibarek znajdują się na wyposażeniu wszystkich modeli Renault Trafic. Należy podkreślić, że mają również technologie chroniące przed ryzykiem wypadku lub kolizji drogowej. Wsparciem doświadczonego kierowcy będą w nich: asystenci pasa ruchu, samoczynne hamowanie awaryjne AEBS przed przeszkodą, ABS, ESP, monitorowanie martwego pola widzenia, stabilizator toru jazdy przy silnym wietrze i kamera cofania w wysokiej rozdzielczości. Każde miejsce w busie ma pasy bezpieczeństwa z systemem dźwiękowym informującym o konieczności ich zapięcia. Nie ma więc obaw, że zapominalscy pominą tę czynność. Sygnał może też rozlec się przy każdorazowym rozruchu silnika. Identyczna ochrona dotyczy rzecz jasna kierowcy.

Codzienne przejazdy do Belgii w atrakcyjnych cenach

Konkurencyjne stawki w porównaniu do podobnych propozycji transportowych cechują markę InterBus. Trzeba zaznaczyć, że na cenę biletu ma wpływ data zakupu, kupując z wyprzedzeniem, można zyskać atrakcyjny rabat. Ponadto stali klienci mogą liczyć na dodatkowe upusty zachęcające do regularnego korzystania z usług przewoźnika. Przejazdy do Belgii są dostępne dla wynajmujących busa wyłącznie dla siebie. Wtedy zależnie od liczby zajętych miejsc otrzymują indywidualną wycenę kosztów zlecenia. Następną zaletą jest sprawne planowanie trasy przez doświadczonych pracowników. Mogą oni wyznaczyć jej dokładny przebieg wraz z planowanymi postojami na toaletę lub odpoczynek. Warto podkreślić, że zespół kierowców służy pomocą w zakresie informacji na temat aktualnych zmian związanych z ofertą InterBus. Wszyscy odznaczają się też nienaganną kulturą osobistą i komunikatywną znajomością języków obcych.

Przewozy do Belgii – skorzystaj z promocji „Razem się opłaca!”

Podróże w towarzystwie osób bliskich mogą oznaczać dla pasażerów duże zniżki w stosunku do ceny bazowej. W przypadku promocji „Razem się opłaca!” zainteresowani otrzymają nawet 50-procentowy rabat. Wystarczy, że zdecydują się na wyjazd razem z mężem, żoną, siostrą, bratem, dzieckiem lub po prostu znajomym. Zaletą prezentowanej opcji jest fakt, iż program obejmuje nie tylko członków rodziny. Ponadto przed wykupieniem biletów w tej wersji nie trzeba legitymować się żadnym potwierdzeniem relacji. Jedynym obowiązkiem jest wcześniejsza informacja na temat chęci skorzystania z przedstawionej promocji. Im większa liczba osób decyduje się na wyjazd grupowy z InterBus, tym atrakcyjniejsza zniżka na zakup takich biletów. Oferta obowiązuje na wszystkich, międzynarodowych trasach przewoźnika czyli do: Niemiec, Holandii i Belgii. Identycznie, jak przy kursach powrotnych do Polski. Dla klientów oznacza to spore oszczędności.

Busy do Belgii prowadzone przez doświadczonych kierowców

Nowoczesna flota i wykwalifikowana kadra składają się na jakość usługi oferowanej przez InterBus. Zespół tworzą wyłącznie doświadczeni kierowcy oraz mechanicy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Pierwsi wiedzą, jak poruszać się w dużych aglomeracjach, jakie obejmują przewozy do Belgii. Z kolei drudzy troszczą się o idealny stan techniczny busów wyruszających w trasę. Firma zatrudnia też kompetentnych pracowników administracyjnych służących informacją, pomocą techniczną i udostępnieniem śledzenia położenia GPS. Ostatnia z opcji może uspokoić podróżnych oczekujących na busa na przystanku pośrednim albo rodziny osób wyjeżdżających. Bliscy będą wiedzieć, kiedy mogą spodziewać się ich przybycia na miejsce. Należy zaznaczyć, że w dalekie trasy zawsze wyjeżdża podwójna obsada. W ten sposób kierowcy mogą zmieniać się bez konieczności dodatkowego postoju. Przyjeżdżają więc punktualnie.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży