Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Holandii Poznań

Holandia to kraj, do którego wielu Polaków wciąż udaje się, by odwiedzić rodzinę, skorzystać z urlopu lub – co zdarza się najczęściej – w celach zarobkowych. InterBus wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom, umożliwiając dogodne transporty z dowolnego adresu w Poznaniu pod wybrany adres w Holandii – i odwrotnie. Takie rozwiązanie sprawdza się, gdy chcesz uniknąć przesiadek i błądzenia z bagażami po nieznanej przez siebie miejscowości. Nasi przewoźnicy zadbają o Twój komfort w podróży i punktualne dotarcie do celu. Jak wygląda transport z InterBusem? Poniżej uchylamy rąbka tajemnicy.

Bus z Poznania do Holandii – czas start!

Jesteśmy bardziej elastyczni i mobilni niż inne środki lokomocji: pociągi, samoloty i autobusy międzynarodowe, dlatego tak wiele Klientów na co dzień korzysta z naszych usług. Jeśli jesteś zdecydowany, czekamy tylko na informacje: spod jakiego adresu w Poznaniu nasz przewoźnik powinien Cię zabrać oraz pod jaki adres w Holandii zawieźć. Oczywiście potrzebujemy również konkretnej daty – musimy wiedzieć, kiedy zamierzasz rozpocząć z nami podróż. Zawsze staramy się uwzględniać Twoje plany, i tak dopasować rozkład jazdy, byś na czas dotarł do pracy, na koncert czy rodzinne spotkanie.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Bus z Poznania do Holandii kursuje siedem dni w tygodniu. Jeśli musisz być na miejscu wczesnym rankiem lub w środku nocy, poinformuj nas o tym. Z pewnością ustalimy najdogodniejszy termin – nawet w weekendy i święta – dzięki któremu będziesz punktualnie, gdziekolwiek potrzebujesz. Jesteśmy elastyczni i z łatwością dopasowujemy się do potrzeb Klientów. Zawsze szukamy optymalnych rozwiązań – czy to podczas układania rozkładu jazdy, czy na zakorkowanej trasie. Stawiamy na cel, a jest nim bez wątpienia Twój możliwie szybki i punktualny dojazd pod wskazany adres w Holandii.

Komfort w drodze a bus do Holandii – start: Poznań

Trasy międzynarodowe to czasem długie godziny spędzone w busie. Niewygodne fotele, brak klimatyzacji, niesprawne pasy bezpieczeństwa i przepełnienie to tylko niektóre z wielu niedogodności, które mogą spotkać Cię w czasie podróży – ale nie u nas. InterBus dba o komfort, ponieważ transport pod wskazany adres to tylko jeden z naszych celów, kolejnym – równie ważnym – jest Twoja satysfakcja. Dlatego dysponujemy najnowocześniejszymi modelami busów Renault Trafic, które spełniają najwyższe normy jakości zarówno pod względem bezpieczeństwa pasażerów, jak i emisji spalin. Troszczymy się również o komfort naszych kierowców – bo bez nich nie byłoby mowy o spokojnej podróży – dlatego do ich dyspozycji oddaliśmy auta wyposażone w nowoczesne systemy: ABS, ESP, wspomagania parkowania, monitorowania martwego pola widzenia, stabilizatora toru jazdy oraz samoczynnego hamowania awaryjnego AEBS przed przeszkodą.

Przewóz osób i przesyłek na trasie PoznańHolandia

Naszymi busami przewozimy do Holandii w systemie door to door zarówno pojedynczych pasażerów, jak i zorganizowane grupy, np. pracowników danej firmy. Jeśli wybierasz się do pracy, na konferencje, targi, wesela czy inne wydarzenie, zadzwoń do nas. Z pewnością ustalimy dogodny termin i zawieziemy Cię we wskazane miejsce. Bez stresu, pośpiechu i wydawania dodatkowych pieniędzy na taksówki. Oferujemy również dostarczenie przesyłek prosto do rąk adresata. To bardzo praktyczne rozwiązanie, z którego korzysta wielu Klientów, posiadających rodzinę za granicą.

W grupie raźniej i taniej

Bus do Holandii z miasta Poznań oznacza również atrakcyjną cenę biletów, która może być jeszcze przystępniejsza, jeśli zabierzesz ze sobą towarzystwo, niekoniecznie w postaci członków rodziny – wystarczy współpracownik lub kolega, by należał Ci się rabat 50%. InterBus przewiduje również zniżki dla wyjazdów grupowych – prawdziwa okazja dla pracodawców wysyłających pracowników w delegację – oraz dla osób, które zarezerwowały miejsce w busie odpowiednio wcześniej. Podróż z InterBusem do Holandii po prostu się opłaca!

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży