Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Holandii – Koszalin

Jak w prosty i tani sposób wyjechać do Holandii? Najlepiej zarezerwować miejsce w InterBusie! Jesteśmy sprawdzonym i pewnym przewoźnikiem na trasach międzynarodowych. Wyjechało z nami już setki Klientów, którzy podjęli pracę za granicą. Mamy doświadczenie w organizowaniu transportów osób oraz przesyłek do Niemiec, Belgii i Holandii. Jeśli planujesz wyjazd, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Busy Koszalin-Holandia – jak działamy?

Pracujemy w systemie „od drzwi do drzwi”, co oznacza, że odbieramy Cię spod wskazanego adresu w Polsce i zawozimy bezpośrednio pod podany adres w Holandii. To spore ułatwienie, które ceni sobie wielu Klientów. Nie musisz martwić się o samodzielne szukanie połączeń komunikacyjnych, ponieważ to my odpowiadamy za zorganizowanie trasy tak, byś dotarł planowo do celu. Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają zobowiązania – większość z nich wyjeżdża za granicę w celach zarobkowych – i nie mogą pozwolić sobie na opóźnienia. Kursujemy codziennie, nawet w czasie świąt. Możesz zgłosić się do nas telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy, który widnieje na stronie. Postaramy się znaleźć termin oraz najbardziej optymalną trasę.

Busy do Holandii – Koszalin – kto korzysta z naszych usług?

Nasi Klienci to przede wszystkim osoby pracujące na stałe lub tymczasowo za granicą. Korzystają z usług InterBusa, ponieważ taka forma transportu jest dla nich praktyczniejsza oraz atrakcyjniejsza cenowo. Również pracodawcy – delegujący swoich pracowników do Niemiec, Holandii lub Belgii – wynajmują u nas busy wraz z przewoźnikami. Oferta InterBusa gwarantuje bezpośredni dojazd, nawet do małych, zagranicznych miejscowości, do których trudno dojechać bezpośrednio innymi środkami transportu. Dla podróżnych, którzy zabiorą ze sobą osobę towarzyszącą, czeka 5% rabatu. Stali Klienci też mogą liczyć na specjalną obniżkę, ustalaną indywidualnie. W tym celu zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem obsługi.

Poczuj się wygodnie i bezpiecznie

Otaczamy się odpowiedzialnymi i doświadczonymi pracownikami, dlatego możesz być pewny, że czeka Cię miła i profesjonalna obsługa od momentu rezerwacji biletu aż do czasu, gdy dotrzesz do wskazanego miejsca. Nasi kierowcy pewnie poruszają się po trasach zagranicznych, m.in. dzięki nawigacji GPS z systemem TOMTOM HD Traffic, umożliwiającej omijanie korków. Flota InterBusa składa się z samochodów marki Renault Traffic, pojazdów nowoczesnych i poddawanych regularnemu serwisowaniu w autoryzowanych stacjach technicznych. Jadąc z nami, czujesz się nie tylko bezpiecznie, ale również komfortowo. Twoją wygodę wspiera wyposażenie przestronnych aut w rozkładane fotele, klimatyzację oraz dostęp do sieci wi-fi. W trakcie jazdy przewoźnicy organizują postoje, podczas których możesz zaczerpnąć świeżego powietrza, zjeść coś ciepłego i rozprostować nogi. Przerwy ułatwiają zarówno kierowcom, jak i pasażerom przyjemne pokonanie wielogodzinnej trasy.

Busy Koszalin-Holandia – dlaczego warto z nami wyjechać?

Organizujemy wyjazdy z różnych części Polski do różnych regionów Niemiec, Belgii i Holandii. Jesteśmy elastyczni i staramy się pomóc Ci zrealizować swoje plany. Z nami bezpiecznie dojedziesz do celu, bez stresujących przesiadek i konieczności szukania środków transportu na własną rękę. Zapewniamy ubezpieczenie każdemu pasażerowi od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) na czas trwania podróży. InterBus to sprawdzony i profesjonalny przewoźnik, któremu zaufało już setki Klientów. Bądź jednym z nich! Skontaktuj się z nami i daj znać, dokąd się wybierasz. Z pewnością uda nam się znaleźć dogodny termin i możliwie najszybszą trasę do celu. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zadzwoń do Biura Obsługi i podziel się wątpliwościami – odpowiemy na każde pytanie.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży