Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Dlaczego warto wybrać się busem w podróż do Belgii?

Belgia to jeden z tych kierunków, który tak samo często wybierany jest zarówno w celach turystycznych, jak i zarobkowych. Każdego dnia ogromna ilość ludzi pokonuje trasę między Polską a Belgią. Nie da się ukryć, że podróż jest długa i czasochłonna. Zastanawiasz się, jaki środek transportu wybrać? Jesteś ciekaw, dlaczego to właśnie busy Polska-Belgia cieszą się tak dużą popularnością? Chcesz wiedzieć, co przemawia za wyborem drogi lądowej nad innymi rodzajami i dlaczego warto wybrać właśnie ofertę InterBus? Zapraszamy do lektury!

Busy Polska-Belgia – dlaczego opłaca zdecydować się na tę opcję?

Przewóz osób z Belgii do Polski za pomocą wygodnych busów to rozwiązanie, które posiada szereg zalet. Przede wszystkim jazda busami jest niezwykle komfortowa. Nasza flota składa się z komfortowych Renault Trafic, które na wyposażeniu posiadają m.in. regulowane fotele, minibarek, gniazda zasilające, klimatyzację, systemy audio, czy sieć Wi-Fi. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie przewozić naszych pasażerów w pełni bezpiecznie i na odpowiednim poziomie. Należy podkreślić, że standard naszych pojazdów to nie tylko wygoda, ale także szereg technologii, które chronią przed wypadkiem, czy kolizją. Warto wymienić m.in. samoczynne hamowanie awaryjne AEBS przed przeszkodą, ABS, ESP, monitorowanie martwego pola widzenia, czy stabilizator toru jazdy przy silnym wietrze. Ponadto nasi kierowcy mogą również wspierać się asystentami pasa ruchu, czy kamerą cofania w wysokiej rozdzielczości. Oczywiście wszystkie te technologie są tylko pomocą, gdyż najważniejsze jest doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz umiejętności naszych pracowników, którzy dbają o to, by dostarczyć naszych pasażerów bezpośrednio pod wskazany adres. Każdy fotel został poza tym wyposażony w pasy bezpieczeństwa i sygnał dźwiękowy, który nie pozwala zapomnieć o ich zapięciu. Wsiadając w busa, nie musisz martwić się o warunki pogodowe, stan techniczny auta, wytyczona trasę, czy jakiekolwiek inne wątpliwości, które towarzyszą podczas np. lotów samolotem, czy samodzielnej jeździe autem. Wystarczy, że rozsiądziesz się wygodnie w fotelu i w miłej i przyjacielskiej atmosferze odbędziesz podróż busami Polska-Belgia z InterBus, a czas możesz przeznaczyć na zasłużony odpoczynek. Jesteś w dobrych rękach.

InterBus – Twoja oferta przewozu od drzwi do drzwi

Oczywiście bezpieczeństwo oraz maksymalnie komfortowa podróż nowoczesnymi, w pełni wyposażonymi busami Polska-Belgia to tylko jedne z zalet. Przede wszystkim niezwykle interesującą opcją jest rozwiązanie z drzwi do drzwi (ang. “door to door”). Wybierając naszą ofertę przewozu osób do Belgii, będziesz mógł wskazać dokładny adres, z którego Cię odbierzemy i cel, w którym chcesz być wysadzony. Dzięki temu zaoszczędzić ogrom czasu i nie będziesz musiał martwić się o dojazd do dworca kolejowego, dworca autobusowego, czy lotniska. Jest to oferta, z której mogą skorzystać m.in. podróżni udający się do Brukseli, Gandawy, Brugii, Charleroi czy Antwerpii. Na pokład naszych busów zabieramy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz seniorów i dokładamy wszelkich starań, by każda z tych grup miała satysfakcjonującą podróż. Możemy także zapewnić przewóz paczki do Belgii, jeżeli istnieje taka potrzeba i jest wystarczająco miejsca, gdyż bagaże naszych pasażerów zawsze mają priorytet. Staramy się być zawsze na czas oraz realizować przewóz bez przesiadek codziennie busami Belgia-Polska i w kierunku powrotnym. Jesteśmy otwarci na realizację transportu w nocy, by pozwolić Ci spędzić jeszcze więcej czasu z rodziną, jeżeli podróżujesz w celach zarobkowych lub mieć dodatkowy czas na zwiedzanie, jeżeli do Belgii wybierasz się turystycznie.

Busy Belgia-Polska codziennie – atrakcyjna oferta InterBus

Kolejnym atutem busów Polska-Belgia jest cena przejazdu. Nie szczędzimy wysiłków, by oferowana przez nas cena była atrakcyjny i posiadała najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości. Jest to zdecydowanie jedna z tych cech, która wyróżnia ofertę InterBus na tle konkurencji. Dodatkowo niezwykle ważna jest dla nas uczciwość i rzetelność, dlatego też prowadzimy transparentną politykę cenową. Z nami za przejazd zapłacisz dokładnie tyle, ile zostało ustalone. Nie musisz martwić się o pozaplanowe koszta. Co więcej, chętnie udzielamy rabatów. W ramach promocji “Razem się opłaca!” można liczyć nawet na 50% rabatu, a przy podróży z jedną osobą towarzyszącą można otrzymać 5% rabatu. Dzięki temu można wygenerować całkiem pokaźne oszczędności, które można przeznaczyć na wydatki na miejscu lub własne oszczędności. Rezerwacji możesz dokonać telefonicznie, mailowo lub w osobiście w naszej siedzibie, jednak szczególnie zachęcamy do wyboru jednej z pierwszych dwóch opcji. Data zakupu oraz dokonanie rezerwacji z wyprzedzeń również pozwala uzyskać zniżkę, tak samo, jak regularne przejazdy doceniamy fakt, że stali klienci nam zaufali i korzystają z naszych usług przez długi czas.

Przewóz osób do Belgii – bezpieczeństwo to podstawa

Na koniec warto wrócić do kwestii bezpieczeństwa. InterBus posiada flotę w pełni sprawnych pojazdów, które są regularnie serwisowane i poddawane przeglądom. Nasi mechanicy znają się na swoim fachu i znają się na swoich autach, dzięki czemu z powodzeniem wykryją każdą, ewentualną usterkę, która by wykluczała pojazd z dalszej jazdy. Wykwalifikowani są również nasi kierowcy, którzy odznaczają się kulturą osobistą, komunikatywną znajomością języków obcych oraz znajomością topografii belgijskich aglomeracji, dzięki czemu w większości przypadków na czas są w stanie dowieźć naszych pasażerów, nawet jeżeli docelowy adres znajduje się w bardzo małej miejscowości. Jest to też dobry moment, by wspomnieć o naszym zespole obsługi klienta. Mamy blisko 20-letnie doświadczenie, dzięki czemu posiadamy wypracowane metody pracy. Wiemy, jak właściwie zaplanować trasę i jak zorganizować cały przewóz busami Polska-Belgia, czy paczek do Belgii, by każdy był zadowolony. Jesteśmy do twojej dyspozycji 24h na dobę. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Wiesz już, dlaczego warto wybrać przewóz osób do Belgii od InterBus, więc nie pozostało nic innego, jak skorzystać z naszej oferty. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży