Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Ile kosztuje bus do Belgii?

Ile kosztuje bus do Belgii

Coraz więcej Polaków podróżuje do Belgii w celach zarobkowych tudzież typowo turystycznych. Koszty transportu częstokroć przewyższają możliwości finansowe pasażerów, przez co wielu z nich rezygnuje z wyprawy lub odwleka ją w czasie. Nie musisz decydować się na tak radykalne kroki, jeżeli Twoim środkiem transportu będzie bus do Belgii. Cena biletu jest bowiem naprawdę atrakcyjna i idzie ona w parze z komfortowymi warunkami panującymi w nowoczesnych pojazdach.

W poniższym artykule piszemy nie tylko o kosztach, ale również o zaletach podróżowania busem. Dzielimy się też wieloma cennymi informacjami, które warto poznać, zanim zdecydujesz się na opuszczenie naszego kraju.

Życzymy przyjemnej lektury!

Bus do Belgiicena uzależniona od długości trasy

Dla większości z nas ekonomia stanowi ważny aspekt naszego życia. Szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy to ludzie nauczeni są oszczędności, a co za tym idzie skrupulatnego kalkulowania wszystkich wydatków związanych z codziennością. Dlatego, jeśli wybierasz się do Belgii jako turysta lub pracownik sezonowy z pewnością ucieszy Cię fakt, że dotarcie na miejsce wcale nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. Busy do Belgii zagwarantują Ci oszczędność pieniędzy, ale i Twojego czasu.

Cena biletu zawsze uzależniona jest od ilości kilometrów, jakie należy pokonać z punktu A do punktu B. Mieści się ona w przedziale od 480 zł do 530 zł. Pamiętaj, że busy do Belgii odbierają swoich pasażerów spod domów, dowożąc ich pod uzgodniony wcześniej adres. Dzięki temu Twój budżet nie ucierpi, ponieważ dodatkowy przejazd np. na dworzec lub z dworca do konkretnej miejscowości nie jest już konieczny. Ponadto zyskujesz również cenne minuty, a nawet godziny, które należałoby poświęcić na wspomniane wyżej przesiadki.

Dodatkowo firma InterBus przygotowała dla swoich Klientów atrakcyjne rabaty cenowe. Przewozy do Belgii są bowiem tańsze, jeśli dokonasz rezerwacji ze znacznym wyprzedzeniem. Tym samym, miej na uwadze, że kupno biletu z dnia na dzień wiąże się z poniesieniem wyższych kosztów.

Dobrą wiadomością jest fakt, iż busy pokonujące trasę BelgiaPolska nie wykazują różnic cenowych – za drogę powrotną zapłacisz tyle samo. Oczywiście pod warunkiem, że zarezerwujesz podróż w podobnym odstępie czasowym.

Przewozy do Belgii – czy za bagaż należy dopłacić?

Każda wyprawa wiąże się z koniecznością zabrania ze sobą bagaży. Wyjeżdżając do Belgii w celach zarobkowych, prawdopodobnie będziesz potrzebować na miejscu znacznie więcej rzeczy niż turyści, którzy pojadą tam z zamiarem kilkudniowego zwiedzania. Powstaje zatem pytanie, czy za swój bagaż należy uiścić dodatkową opłatę. Busy zmierzające w kierunku PolskaBelgia są bardzo pakowne, dlatego już teraz uspokajamy Cię i zapewniamy, że zmieścisz w nich dostateczną ilość toreb czy walizek. Wróćmy jednak do opłat. Każda firma przewozowa wyznacza indywidualne limity dotyczące bagaży, jednakże nie są one tak restrykcyjne, jak w przypadku ograniczeń lotniczych. Przed kupnem biletu polecamy wstępne spakowanie najważniejszych przedmiotów i zważenie oraz zmierzenie swojego pakunku. Podczas kontaktu z przewoźnikiem warto podać te przybliżone dane, dopytując czy za taki bagaż pobierana jest dodatkowa opłata. Wówczas unikniesz stresujących sytuacji, a także wszelkich niejasności.

Pamiętaj, aby w dniu wyjazdu oznaczyć swoje walizki, przeznaczonymi do tego plakietkami. Zapisane na nich inicjały tudzież imię i nazwisko uchronią Cię przed omyłkowym przechwyceniem Twoich rzeczy przez innego pasażera. Niestety takie sytuacje się zdarzają.

Zalety podróżowania busami do Belgii

Przewóz osób do Belgii busem niesie za sobą naprawdę wiele korzyści. Oczywiście najważniejszą z nich jest atrakcyjna cena biletów idąca w parze z bardzo komfortowymi warunkami przejazdu. InterBus dysponuje bowiem nowoczesną flotą pojazdów wyposażonych w klimatyzację oraz bardzo wygodne, regulowane fotele. Każde miejsce siedzące jest wyposażone w indywidualne pasy bezpieczeństwa, jak również ma dostęp do gniazdka elektrycznego. Podróż w takich warunkach pozwoli Ci na zrelaksowanie się, ucięcie sobie drzemki bądź oddanie się ulubionej lekturze.

Decydując się na transport busem w kierunku BelgiaPolska lub Polska-Belgia możesz mieć pewność, że kierowca prowadzący pojazd ma kwalifikacje niezbędne do wykonywania swojego zawodu. Co więcej, przewoźnicy InterBus pokonują swoje stałe trasy zagraniczne, dzięki czemu ich orientacja w terenie jest imponująca. Dodatkowo nasi kierowcy wyróżniają się ogromną wiedzą na temat przepisów ruchu drogowego, a rozwaga i odpowiedzialność w czasie pracy są dla nich najważniejsze. Wszystkie wyżej wymienione cechy gwarantują pasażerom bezcenne poczucie bezpieczeństwa.

Na koniec pragniemy dodać, że nasze busy kursują do Belgii codziennie. Ta informacja ucieszy szczególnie tych, którzy z przyczyn losowych będą zmuszeni opuścić nasz kraj czy też wrócić do niego z dnia na dzień.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży