Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Ile kosztuje bus do Holandii?

Ile kosztuje bus do Holandii?

Cena przejazdów zagranicznych stanowi odwieczny dylemat podróżujących. Z oczywistych względów pasażerowie najchętniej wybierają niedrogie oferty. Jeżeli atrakcyjna cena biletu idzie w parze z komfortem odczuwanym podczas podróży, wówczas mamy zagwarantowaną stuprocentową satysfakcję z dobrego wyboru przewoźnika. Dlatego jednym z najbardziej popularnych środków transportu w ostatnich latach stały się busy. Korzystają z nich zarówno pracownicy sezonowi, jak i turyści.

W poniższym artykule bierzemy na warsztat busy do Holandii. Wyjaśniamy, z jaką ceną biletu należy się liczyć, obierając kurs do konkretnej miejscowości zagranicznej, a także udzielamy wielu cennych informacji dotyczących tego rodzaju transportu.

Życzymy przyjemnej lektury!

Bus PolskaHolandia – od czego zależy cena biletu?

Decydując się na bus PolskaHolandia, cena biletu mieści się w przedziale od 380 zł do 500 zł. Koszt jest oczywiście zależny od ilości kilometrów, które kierowca musi pokonać, aby dowieźć pasażerów do celu. W związku z tym cennik jest dość ruchomy. Istnieje jednak doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przeznaczonych na transport. Wystarczy, że zarezerwujesz bus do Holandii ze znacznym wyprzedzeniem. Wówczas cena biletu będzie znacznie niższa niż kwota obejmująca rezerwację dokonaną z dnia na dzień. Warto zatem zaplanować swoją podróż dużo wcześniej, jeśli masz ku temu sposobność.

Sprawdzając busy PolskaHolandia pamiętaj, że cena przejazdu obejmuje usługę, w której kierowca odbiera pasażerów spod domu, dowożąc ich pod wskazany adres w Holandii. To rozwiązanie niesie za sobą wiele zalet, a jedną z nich jest oszczędność czasu i pieniędzy. Nie musisz bowiem organizować sobie kolejnego środka transportu, aby dotrzeć do punktu docelowego podróży. Unikniesz tym sposobem dodatkowych opłat za następne bilety, jak również nie stracisz cennych minut, a w wielu przypadkach nawet godzin na przesiadki.

Bus HolandiaPolskacena podróży powrotnej

W większości firm przewozowych busy pokonujące trasę HolandiaPolska mają identyczną cenę rezerwacji jak busy dowożące pasażerów z naszego kraju do Holandii. Warto jednak dopytać o tę kwestię, zanim zdecydujesz się na konkretnego przewoźnika, aby uniknąć niepotrzebnego rozczarowania.

Oczywiście kupując bilet na bus HolandiaPolska jego cena będzie korzystniejsze, kiedy zrobisz to z dużym wyprzedzeniem. Rabaty obejmują podróż w obie strony. Dlatego, jeśli masz taką możliwość, zaplanuj swój wyjazd znacznie wcześniej.

Busy do Holandii – czy cena obejmuje również bagaż?

Wiadome jest, że wybierając się w podróż zagraniczną, pasażerowie zabierają ze sobą częstokroć bardzo obszerne bagaże. Ich wielkość ma znaczenie w odniesieniu do kosztów związanych z transportem. Większość firm przewozowych ustala indywidualne zasady dotyczące wagi, wymiarów, a także ilości bagaży. Dlatego, zanim wyruszysz do Holandii, dopytaj swojego przewoźnika, jaki regulamin obowiązuje w jego firmie w tym zakresie. Dobrym pomysłem jest również wstępne spakowanie swoich rzeczy w celu zorientowania się, co do ich objętości i ciężaru. Ta wiedza ułatwi Ci uzyskanie konkretnych informacji od usługodawcy.

Ponadto pamiętaj o tym, aby każdy swój pakunek oznaczyć indywidualną plakietką podpisaną swoimi inicjałami lub imieniem i nazwiskiem. Dzięki temu zyskasz pewność, że nie pomylisz walizek tudzież toreb podczas rozładunku luku bagażowego.

Dlaczego busy do Holandii to dobry wybór?

Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta bowiem za busem pokonującym trasę PolskaHolandia przede wszystkim przemawia jego cena. Jest ona stosunkowo niska względem korzyści, jakie niesie za sobą przejazd tego rodzaju środkiem transportu.

Firma Interbus posiada nowoczesną flotę pojazdów, które są wyposażone w klimatyzację, wygodne, regulowane fotele z komfortową przestrzenią na nogi. Siedzenia posiadają indywidualne pasy bezpieczeństwa, a dodatkowo przy każdym miejscu siedzącym zainstalowane są gniazdka elektryczne, dzięki którym pasażerowie mają możliwość naładowania telefonu czy też innego sprzętu elektronicznego.

Transport osobowy busem HolandiaPolska oraz Polska-Holandia zapewnia naszym Klientom odbiór z konkretnego miejsca i dowóz pod wcześniej ustalony adres. Nie ma tutaj miejsca na przesiadki czy też konieczność skorzystania z dodatkowego przejazdu.

Przemieszczenie się busem jest o wiele bardziej komfortowe niż lot samolotem w odniesieniu do ograniczeń związanych z bagażami. Korzystając z transportu lotniczego, pasażerowie mają narzucone restrykcje, które należy bezwzględnie przestrzegać.

Na samym końcu warto nadmienić, że przewozy osobowe busami są organizowane codziennie. Jest to dość istotna kwestia, szczególnie dla osób zmuszonych wyruszyć w drogę z dnia na dzień.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży