Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Ile kosztuje bus do Niemiec?

Ile kosztuje bus do Niemiec

Wybierając się do Niemiec jako pracownik sezonowy tudzież turysta, z pewnością zależy Ci na znalezieniu transportu, który jest tani i jednocześnie komfortowy. W ostatnich latach niezwykle popularne stały się busy do Niemiec. Oprócz atrakcyjnej ceny niosą one za sobą wiele innych korzyści, przekonujących pasażerów do wyboru właśnie tego rodzaju usług przewozowych.

W poniższym artykule informujemy, z jakimi kosztami należy się liczyć, rezerwując przejazd busem, a także odkrywamy wiele cennych zalet związanych z pokonywaniem trasy Polska-Niemcy właśnie tym środkiem transportu. Mamy nadzieję, że uzyskana tutaj wiedza przekona Cię do skorzystania z tego wariantu.

Życzymy przyjemnej lektury!

Busy do Niemiec – ceny biletów za podróż w jedną stronę

Decydując się na bus do Niemiec, musisz pamiętać, że cena biletu zależy od długości trasy. Im dalej od granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami, tym większy koszt transportu. Jest to oczywiście związane z ilością pokonywanych kilometrów, a tym samym ze zużyciem paliwa. Najtańsze bilety do Niemiec kupisz już za około 450 zł zaś za najdroższe, zapłacisz do 550 zł.

Ogromną zaletą podróżowania busami jest odbiór pasażerów spod domu oraz dowiezienie ich do wcześniej ustalonego miejsca docelowego. Tym sposobem zaoszczędzisz nie tylko swoje pieniądze, ale również czas, ponieważ cała podróż odbywa się w jednym pojeździe. Będąc w Niemczech, nie musisz zatem szukać dodatkowego sposobu na dotarcie do konkretnej miejscowości, co wiąże się z oszczędnością sporych sum, które należałoby przeznaczyć na kolejny przejazd.

Ponadto istnieje sposób na skorzystanie z atrakcyjnych rabatów. Firma InterBus oferuje bowiem promocyjne ceny dla Klientów rezerwujących miejsce z dużym wyprzedzeniem czasowym. Warto zatem zaplanować swój wyjazd odpowiednio wcześniej, aby skorzystać z atrakcyjnych ofert. Kupując bilet z dnia na dzień, należy liczyć się z jego wyższą ceną. Dodatkowo przewoźnik InterBus zachęca pasażerów do podróżowania z osobami towarzyszącymi. Wówczas obligatoryjnie przysługuje Ci dodatkowa zniżka.

Jak przedstawia się koszt drogi powrotnej? Otóż busy jadące z Niemiec do Polski mają identyczną cenę biletów jak te przemieszczające się w odwrotnym kierunku.

Busy do Niemiec – jaka cena z bagażem?

Wybierając busy do Niemiec, pasażerowie bardzo często pytają, czy cena przejazdu obejmuje również bagaż. Zwykle większość firm przewozowych ustala indywidualne warunki dotyczące wielkości bagażu, jego wagi czy też objętości. Oczywiście niewielki bagaż podręczny nie jest wliczany w koszty, natomiast duże pakunki mogą być powodem naliczenia dodatkowej opłaty. Dlatego, zanim wyruszysz w podróż, spróbuj wstępnie spakować swoje rzeczy i kontaktując się z firmą InterBus podaj ich szacunkowe rozmiary oraz ciężar. Nasi pracownicy będą mogli ocenić czy za dany bagaż trzeba będzie dopłacić. Jednak decydując się na ten środek transportu, nie musisz martwić się o tak surowe restrykcje, jakie obowiązują, chociażby podczas lotu samolotem. Każdy przewoźnik ustala własne limity dotyczące bagaży, ale z pewnością nie są one tak rygorystyczne.

Zanim wsiądziesz do busa, warto pamiętać o tym, aby oznaczyć swoje torby czy też walizki plakietkami podpisanymi swoimi inicjałami lub po prostu imieniem i nazwiskiem. Dzięki temu unikniesz stresujących sytuacji podczas rozładunku luku bagażowego. Zyskasz również pewność, że nie pomylisz własnych rzeczy z bagażami innych pasażerów.

Busy do Niemiec – zalety tego środka transportu

Busy, jako pojazdy zapewniające turystom przejazdy zagraniczne zyskały w ostatnich latach ogromną popularność. Przyczyniły się do tego liczne korzyści wynikające z podróżowania nimi.

Bus pokonujący trasę PolskaNiemcy posiada jedną z najważniejszych zalet-cena biletu jest niezwykle atrakcyjna. Co więcej, obejmuje ona przejazd spod domu pasażera pod konkretny adres w Niemczech. Eliminuje to konieczność organizowania sobie dodatkowych środków transportu w celu dotarcia do miejsca odjazdu busa tudzież przemieszczenia się do docelowej lokalizacji w Niemczech.

Ponadto firma InterBus organizuje przejazdy osobowe codziennie. Ma to ogromne znaczenie dla sporego grona naszych Klientów, którzy są zmuszeni opuścić kraj czy też wrócić do niego z dnia na dzień.

Nie bez znaczenia jest również wyposażenie busów. Nowoczesna flota pojazdów gwarantuje bowiem w pełni komfortową podróż pozwalającą na zrelaksowanie się oraz błogi odpoczynek. Nasze busy są wyposażone w klimatyzację oraz wygodne, regulowane fotele posiadające indywidualne pasy bezpieczeństwa. W takich warunkach czas spędzony w pojeździe upływa znacznie przyjemniej i przede wszystkim szybciej.

Doświadczeni kierowcy pokonują swoje stałe trasy zagraniczne, co wiąże się z doskonałą znajomością terenu. Pracodawca dba o ich kondycję fizyczną, jak i psychiczną. Przewoźnicy zatrudnieni w InterBus mają także perfekcyjne umiejętności poruszania się na drogach. Cechuje ich odpowiedzialność idąca w parze ze znajomością zasad ruchu drogowego. Gwarantuje to naszym pasażerom bardzo istotne poczucie bezpieczeństwa.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży