Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Jakie pamiątki warto kupić w Holandii?

Pamiątki z wakacji pozwalają nam wrócić wspomnieniami do beztroskich chwil spędzonych z bliskimi osobami. Są również doskonałym pomysłem na prezent, który możemy wręczyć rodzinie, znajomym czy przyjaciołom. Każdego cieszy coś innego, ale są pamiątki, bez których z danego kraju po prostu nie można wyjeżdżać! Dowiedz się, co przywieźć z Holandii, aby zapewnić sobie miłe wspomnienia z wakacji albo drobnostkę dla bliskich, którą z całą pewnością docenią.

Podstawowe pamiątki z Holandii – kup modne chodaki!

Jakie są najważniejsze pamiątki z Holandii, które powinien przywieźć każdy, kto odwiedzi Niderlandy? Chodaki! To tak oczywista pamiątka, jak figurka wieży Eiffla przywieziona z Paryża, piramida z Egiptu, czy bogato zdobiony kufel prosto z Niemiec. Chodaki to narodowy symbol Holandii, który nie tylko wygląda niezwykle estetycznie, lecz także budzi bardzo miłe skojarzenia. Bez żadnego problemu można je wywieźć z kraju i zawieźć do Polski w torbie czy walizce. Na miejscu znajdziesz różne rozmiary i kolory chodaków, dlatego każdy zdobędzie tam idealną parę dla siebie. Chcesz mieć swoje chodaki prosto z Niderlandów? Nie zwlekaj! Już teraz wybierz bus do Holandii, dzięki któremu szybko dotrzesz na miejsce i znajdziesz najlepszą pamiątkę, która będzie piękną dekoracją do wielu mieszkań.

Holenderski ser – obowiązkowa pamiątka dla miłośników testowania nowych smaków

Mówi się, że kto chociaż raz w życiu spróbował holenderskiego sera, nie chce już jeść innego. Warto więc przetestować ten ceniony przez wielu specjał, który produkowany jest w specjalnych warunkach z zachowaniem odpowiednich receptur. Istotne jest jednak to, aby kupić ser w specjalnym sklepie, a nie w markecie. Ceny nie zachęcają i często uderzają w wyjazdowy budżet, jednak smak holenderskiego sera zdecydowanie jest tego wart! Jeśli zastanawiasz się, co kupić w Holandii dla siebie i bliskich, możesz właśnie postawić na ser. Jest to produkt, który długo wytrzymuje, a jednocześnie można go bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów przewieźć prosto do Polski. Takie pamiątki z Holandii mogą szybko zniknąć, ale smak pozostanie we wspomnieniach aż do kolejnej wizyty w kraju niderlandzkim!

Magnesy i pocztówki – dla miłośników drobiazgów

Jeśli nadal nie wiesz, co warto kupić w Holandii, a dysponujesz niewielkim budżetem, wybierz drobiazgi, które dobrze sprawdzają się jako pamiątki z każdej wycieczki. Postaw na figurki, magnesy i pocztówki. Wybierz te najładniejsze, aby zdobiły Twoje mieszkanie. Dobrym pomysłem jest wybranie się gdzieś poza centra miast czy najpopularniejszych punktów handlowych. Poszukaj straganów z pamiątkami i rękodziełami. Te często dostępne są na obrzeżach miast bądź na wsiach. Tam możesz znaleźć prawdziwe perełki, które będą budzić miłe wspomnienia, za każdym razem, gdy na nie spojrzysz. Można również pokusić się o zakup rękodzieła, np. porcelany z charakterystycznymi dla Niderlandów, niebieskimi zdobieniami.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży