Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Podróż do Niemiec i Holandii – przydatne porady

Niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż za granicę w celach zawodowych, czy wypoczynkowych, musisz znać kilka podstawowych zasad i porad. Zebraliśmy najistotniejsze informacje dotyczące podróży do Niemiec i Holandii. Opisaliśmy, jak najłatwiej dostać się z Polski do tych krajów oraz na co uważać będąc na miejscu. Nasze przydatne porady pomogą Ci bezpiecznie podróżować oraz zapewnią komfortowy pobyt na miejscu.

Podróże do Holandii – jaki transport wybrać?

Stolice Polski i Holandii dzieli dystans około 1200 km. Jak pokonać tę trasę w wygodny i bezpieczny sposób? Dobrze jest wybrać busy Holandia-Polska, które zapewniają komfortowy przejazd pomiędzy różnymi miejscowościami w obu krajach. Jest to atrakcyjne cenowo rozwiązanie, umożliwiające szybką podróż do Holandii sporych grup osób z bagażami. Nie musisz przejmować się drożejącymi biletami na pociąg ani odprawą na lotnisku. Wybierz bezpieczny przejazd busami prosto do Holandii, a spędzisz kilkanaście godzin w komfortowej podróży, podczas której możesz w spokoju odpocząć i cieszyć się widokami za oknem. Busy to dobra opcja dla każdego, niezależnie od tego, czy wybierasz się w podróż służbową, czy jedziesz odpocząć do kraju tulipanów.

Podróże do Niemiec – jaki jest najtańszy transport?

Jeśli wybierasz się w podróż do Niemiec z Polski, najpewniej zastanawiasz się, jaki transport będzie najtańszy. Pociąg, samolot, własny samochód czy bus? Okazuje się, że jedną z najbardziej atrakcyjnych cenowo opcji dostępnych obecnie na rynku są busy. Wystarczy zakupić bilet na bus z Polski do Niemiec, aby cieszyć się bezpieczną i wygodną drogą. Sama podróż do Niemiec może trwać od kilku do kilkunastu godzin, w zależności od lokalizacji docelowej. Podczas niej pasażer odpoczywa, ogląda piękne widoki czy zbiera siły do pracy w Niemczech. Busy polecane są dla wszystkich, którzy chcą dostać się do naszych zachodnich sąsiadów. W nich zmieszczą się zarówno całe grupy pracowników, którzy wybierają się do Niemiec w celach służbowych, jak i rodziny z dziećmi jadące na wspólne wakacje. Podróże do Niemiec nie muszą być stresujące!

Czego nie robić w Holandii i w Niemczech?

Wybierasz się w podróż z Polski do Holandii albo do Niemiec? Zastanawiasz się, czego nie robić w Holandii? Musisz wiedzieć, że w tych krajach są rzeczy, których lepiej nie robić. Holendrzy są w dużej mierze osobami czułymi na różne tematy i zachowania. Musisz pamiętać przede wszystkim o tym, aby nie rozmawiać z obcymi ludźmi o prywatnym życiu czy o sytuacji finansowej.

Uważaj również na prawo w Holandii i w Niemczech. Zapoznaj się z nim, zanim wybierzesz się za granicę. Pamiętaj, że nieznajomość prawa szkodzi i nie jest wytłumaczeniem. W Holandii i Niemczech istotne jest przede wszystkim prawo drogowe, za którego złamanie można otrzymać surowe kary.

Jak podróżować po Holandii i Niemczech?

Co zrobić, gdy zakończy się już Twoja podróż do Holandii? Nie wiesz, jak podróżować po Holandii, aby nie stracić dużo pieniędzy, a jednocześnie nie zgubić się w obcym kraju? Wiele osób może zdziwić fakt, że najlepszym sposobem poruszania się po zagranicznych miastach jest korzystanie z rowerów. Sprzęty tego typu można wypożyczyć w wielu miejscach, nawet na stacjach kolejowych. Wygodnie porusza się rowerami po wyznaczonych w miastach ścieżkach, dzięki czemu bezpiecznie i bezproblemowo można zwiedzać różne rejony kraju.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży