Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Poznań, Szczecin, Bydgoszcz, Koszalin – Przewóz osób do Niemiec

Interesuje Cię sprawny przewóz osób do Niemiec? Zastanawiasz się, z którego przewoźnika oferty skorzystać? Wybierz InterBus! Jesteśmy firmą z blisko 10-letnim doświadczeniem, która oferuje bezpieczny i wygodny przewóz osób oraz paczek z Polski do Niemiec i w kierunku powrotnym. Nasze usługi realizujemy w wielu województwach na terenie całej Polski. Zadowolenie oraz satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać busy do Niemiec z Bydgoszczy, a nie inny środek transportu? Jesteś ciekawy, jakie wiążą się z tym korzyści? Zapraszamy do lektury!

Przewóz osób do Niemiec – doświadczenie, bezpieczeństwo i komfort

Wszystkie przewozy realizowane przez InterBus na trasie Polska-Niemcy wyróżniają się najwyższym poziomem profesjonalizmu oraz wysokim standardem obsługi. Wszystko to wynika z chęci zapewnienia klientom możliwie najlepszych warunków na trasie. W jaki sposób udaje nam się to osiągnąć? Przede wszystkim naszym atutem jest nowoczesna flota, która jest poddawana regularnym przeglądom. Każdy pojazd, dzięki systematycznemu serwisowaniu, jest w pełni sprawny i gotowy do drogi. Przejazdy busami z Poznania do Niemiec i z innych miast w obszarze naszej działalności realizujemy codziennie, dlatego też ich sprawność jest tak istotna. Nasze pojazdy spełniają wszelkie wymogi, jeżeli chodzi o dopuszczenie ich do udziału w ruchu drogowym oraz przewóz określonej liczby osób. Ponadto busy zostały komfortowo wyposażone w rozkładane, wygodne fotele, klimatyzację, system audio oraz sieć Wi-Fi. Każdy pasażer dodatkowo na czas podróży busami do Niemiec ze Szczecina itp. jest objęty ubezpieczeniem. Wszystko po to, byś mógł w pełni bezpiecznie i w komfortowych warunkach dostać się z punktu startowego do miejsca docelowego – nawet jeżeli jest to Twój pierwszy jad za granicę i masz z tego powodu różnego rodzaju obawy. Wybierając InterBus nie musisz się o nic martwić. Dodatkowo nasze busy z Polski do Niemiec zabierają nie tylko ludzi, ale także przesyłki. Jeżeli chcesz dostarczyć komuś pakunek, to możesz zrobić to za pomocą usług naszej firmy. Naszą dumą są również nasi wykwalifikowani, zawsze wyspani i wypoczęci przed podróżą, posiadający wieloletnie doświadczenie kierowcy, którzy doskonale radzą sobie w każdych warunkach na drodze. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze być na czas oraz realizować przejazdy bez przesiadek. Wszystko to sprawia, że dziś posiadamy setki zadowolonych z naszych usług klientów, którzy korzystają z naszych busów regularnie. Zaufane grono pasażerów to największy komplement dla naszej pracy oraz oznaka, że nasza działalność jest doceniana za jakość i bezpieczeństwo. Ty również możesz dołączyć do tego grona. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Busy do Niemiec ze Szczecina, z Bydgoszczy i nie tylko – ile kosztuje przejazd?

Na pewno zastanawiasz się, ile kosztuje przejazd busami do Niemiec np. z Bydgoszczy. Gwarantujemy, że oferta InterBus posiada najkorzystniejszy stosunek ceny do jakości. Być może ceny są wyższe niż inne firmy, jednak zdecydowanie wyróżniamy się na tle konkurencji komfortem, bezpieczeństwem i szybkością. Dodatkowo rzetelnie i uczciwie podchodzimy do realizowanych przez nas usług, dlatego też tak ważna była dla nas transparentna polityka cenowa. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów, czy innych wydatków, które wiążą się z przewozem osób do Niemiec – płacisz dokładnie tyle, ile zostało ustalone. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy także atrakcyjne zniżki, np. możesz otrzymać 5% rabatu, gdy podróżujesz wraz z osobą towarzyszącą. Ciekawe oferty przygotowaliśmy także dla naszych stałych klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Rezerwacje możesz złożyć telefonicznie, mailowo lub osobiście, choć ze względu na wygodę rekomendujemy jedną z dwóch, pierwszych opcji, gdyż zapewni to komfort zarówno Tobie, jak i naszemu zespołowi. Jeżeli szukasz oszczędności, czy to czasu, czy pieniędzy to ciekawą opcją mogą być przejazdy busami nocą. W ten sposób zyskujesz czas, który możesz spędzić z rodziną, jeżeli do Niemiec podróżujesz zarobkowo i wracasz, np. na weekend lub wykorzystać na zwiedzanie, gdy do Niemiec wybierasz się turystycznie. Niemcy mają naprawdę bardzo wiele do zaoferowania na obu tych polach, więc nic dziwnego, że jest to kierunek, który z roku na rok zyskuje na popularności, a ilość oferty dot. przejazdów stale rośnie. Pamiętaj, by korzystać ze sprawdzonych przewoźników, czyli InterBus.

Busy z Poznania do Niemiec i z innych miast od drzwi do drzwi

Wybierając pociąg, samolot, czy zorganizowany transport, bardzo często musisz dostosowywać się do ścisłego terminarza, konieczności dojazdu na określone miejsce spotkania lub dojazdu jedynie do głównych ośrodków. Do tej pory wydawało Ci się, że jedyną alternatywą jest wybór własnego auta i wielokilometrowa trasa? Nic bardziej mylnego. Idealną alternatywą jest skorzystanie z usług dojazdu bezpośrednio z miejsca startu do celu (ang. “door to door”). Jest to niezwykle wygodne i doceniane przez naszych klientów rozwiązanie ze względu na wiele kwestii. Przede wszystkim nie muszą oni organizować dodatkowego środka transportu, który przewiezie ich na lotnisko, dworzec autobusowy czy dworzec kolejowy. Jest to też opcja o wiele bardziej ekonomiczna niż wybór własnym autem, zwłaszcza w obliczu ciągłych podwyżek. Jest to też opcja o wiele bezpieczniejsza, jeżeli nie czujesz się w pełni swobodnie za kierownicą i myśl o wielogodzinnej jeździe wzmaga w Tobie jedynie stres. Wystarczy wybrać sprawdzony przewóz osób do Niemiec od InterBus i szybko, sprawnie, bezpiecznie i wygodnie dotrzeć na miejsce. Co więcej, dzięki umiejętnościom naszych kierowców oraz wypracowanym praktykom naszego zespołu w zakresie optymalizacji trasy, biorąc pod uwagę aktualne warunki pogodowe oraz ewentualne restrykcje, do najdalszych zakątków Niemiec ze wszystkich miejscowości, znajdujących się w obszarze naszej działalności, dotrzesz szybciej niż inni przewoźnicy na wschodnie krańce naszego kraju. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę. Jeżeli tylko masz jakiekolwiek pytania lub ewentualne wątpliwości to zachęcamy do kontaktu! Sprawdź naszą ofertę, gdzie dostępne są m.in. busy z Poznania do Niemiec, busy z Niemiec do Szczecina oraz inne miejscowości i inne kierunki. Serdecznie zapraszamy!

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży