Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Holandii, przewóz osób – z nami bezpiecznie dojedziesz do celu.

Działając w branży transportowej wiele lat, mamy pełną świadomość tego, że fundamentalnym warunkiem bezpiecznej podróży są niezawodne pojazdy. Każdy bus do Holandii z Polski i w relacji powrotnej, regularnie sprawdzany jest pod względem stanu technicznego. Wybieramy wyłącznie nowoczesne stacje diagnostyczne, które przeprowadzają wiarygodne i zgodne z najwyższymi standardami badania sprawności aut. Tym samym, możemy z powodzeniem stwierdzić, że nasze busy do Holandii dojadą punktualnie i z gwarancją bezpiecznego dotarcia do celu.

Przewozy osób do Holandii z zachodniopomorskiego, lubuskiego i nie tylko

Obszarem naszego działania przewozów osób do Holandii są rejony zachodniopolskie. Zasięgiem obejmujemy województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie oraz wielkopolskie. Nasze przewozy osób busami do Holandii regularnie kursują z Bydgoszczy i wielu innych miejsc. Zabierając busami pasażera z Poznania, Szczecina, Gorzowa lub innego punktu odbioru zlokalizowanego w Polsce Północno-Zachodniej, dojeżdżamy w każde wskazane przez Klienta miejsce na terenie Holandii.
Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę przygotowanej oferty i wskazujemy korzyści wynikające ze skorzystania z naszych usług związanych z przewozami osób busami na trasie Polska-Holandia. Poznajcie Państwo powody, dla których warto uczynić nas pośrednikiem Waszej podróży – zapraszamy!

Busy Holandia – gwarancja komfortu i bezpieczeństwa

młyn

Oprócz wspomnianej wcześniej niezawodności naszych przewozów osób, czynnikiem mającym bezpośredni wpływ na jakość naszych usług jest bogate wyposażenie, które posiada każdy bus do Holandii. Podróż z Bydgoszczy, Gorzowa, Szczecina, Poznania lub innych miast województw zachodnich przebiega w niezwykle komfortowych warunkach. Odpowiadają za to wygodne, regulowane fotele oraz klimatyzacja. Dbamy o czystość naszych samochodów i regularne odświeżanie tapicerek. Nawigacja GPS, ABS i ESP to kolejne elementy, dzięki którym możemy pokonać trasę w pełni bezpiecznie i punktualnie dotrzeć do celu.

Opiekę nad podróżnymi odwiedzającymi Holandię sprawują kompetentni, zawsze wypoczęci kierowcy. Zespół naszych pracowników to doświadczone osoby, które cechują się wysoką kulturą osobistą i perfekcyjną znajomością tras, a także przepisów kodeksu drogowego. Są oni odpowiedzialni za to, abyście mogli Państwo odbyć podróż w miłej atmosferze.

Atutem naszej oferty, są bez wątpienia atrakcyjne ceny przewozów osób. Transport osób i paczek realizujemy codziennie z uwzględnieniem opcji – z adresu pod adres. Busy do Holandii jeżdżące z Bydgoszczy oraz innych miejscowości do Holandii to regularne kursy w korzystnej cenie. Zatem każdego dnia tygodnia macie Państwo możliwość wyjazdu do kraju pięknych tulipanów i wiatraków. Nasz bus do Holandii odbierze Was ze wskazanej lokalizacji i dowieziemy w wybrane miejsce. Serdecznie zachęcamy podróżnych wybierających się do Holandii z takich m.in. miast, jak Poznań, Gorzów, Bydgoszcz czy Szczecin do skorzystania ze świadczonych przez nas usług.

W celu rezerwacji miejsca w busie, prosimy o kontakt. Jesteśmy do dyspozycji siedem dni w tygodniu – 24h.

Sprawdzony bus Holandia – Polska, Polska – Holandia!

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży