Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Busy do Niemiec, przewozy z Polski

Kraj zachodnich sąsiadów to jeden z najczęstszych celów podróży Polaków. Wybierając nasze busy do Niemiec dotrzecie Państwo w niezwykle komfortowych warunkach i w pełni bezpiecznie. Wyjazdy organizujemy codziennie. Zatem w dowolny dzień tygodnia będzie można udać się na teren Niemiec m.in. ze Szczecina, czy też z Poznania do jednego z niemieckich miast, położonych w północnej części kraju.

Obszar działania naszej firmy transportowej to tereny zachodniopolskie, województwa: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie. Dojeżdżamy naszymi busami do Niemiec, do każdej wskazanej miejscowości na terenie Północnych Niemiec, m.in. do takich miast, jak: Kolonia, Berlin, Dortmund, Bremen, Hamm, Magdeburg.
niemcy

Komfortowym busem do Niemiec z Poznania, Szczecina, Zachodniopomorskiego i Pomorskiego

Jako rzetelna firma transportowa, wiemy doskonale, że kluczem do sukcesu w naszej branży jest niezawodna flota pojazdów. Troska o ich stan techniczny to cel, który realizujemy wyjątkowo sumiennie. Pilnujemy, aby były one poddawane regularnym kontrolom w nowoczesnych stacjach diagnostycznych. Dzięki temu, mamy pewność, że każdy bus z Niemiec do Polski dojedzie zgodnie z przewidywanym harmonogramem trasy. Oprócz nienagannego stanu technicznego nasze pojazdy zapewniają pasażerom komfortowe warunki podróży. Ponadto, busami firmy InterBus jeżdżą dbający o bezpieczeństwo podróżnych doświadczeni i zawsze wypoczęci kierowcy. Posiadają oni odpowiednie kwalifikacje, znają doskonale przemierzane trasy i świetnie radzą sobie z różnymi warunkami pogodowymi zarówno w dzień, jak i w nocy.

Przewozy do Niemiec z Polski

Nasza oferta jest wyśmienitą propozycją dla wszystkich osób, które planując wyjazd do Kolonii, Berlina, czy też Dortmundu, pragną zaoszczędzić na kosztach podróży. Dlaczego? Otóż wybierając bus, przewóz do Niemiec będzie o wiele tańszy niż samotna jazda własnym samochodem. Tym samym, choćby ze względów finansowych warto wybrać właśnie ten środek transportu. Decydując się na skorzystanie z podróży wygodnym busem do Niemiec, możecie być Państwo pewni, że w przypadku wszystkich obsługiwanych przez nas tras – z Poznania do Magdeburga, ze Szczecina do Bremen i każdego innego wariantu, który uwzględnia woj. pomorskie, wielkopolskie oraz inne wymienione na wstępie, gwarantujemy atrakcyjną cenę przejazdu realizowanego przez nasze busy do Niemiec. Zachęcamy do odwiedzenia sekcji Promocje, w której prezentujemy szczegółowe informacje na temat kosztów przewozów oraz aktualnych rabatów.

Zapraszamy w podróż niezawodnym busem, wyposażonym w klimatyzację, wygodne fotele, nawigację GPS, ABS i ESP. Zadbamy o to, aby czuli się Państwo komfortowo, a na miejsce dotarli punktualnie i co najważniejsze, w pełni bezpiecznie. Nasz bus do Niemiec z pewnością sprosta Państwa oczekiwaniom.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą, prosimy o kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji lub dokonania rezerwacji na wybrany przez Państwo termin podróży.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży