Interbus - przewóz osób i paczek

Busy do Holandii

holJesteś zainteresowany przewozem do Holandii? więcej

Busy do Niemiec

dePlanujesz podróż do Niemiec?

więcej

Busy do Belgii

belgiaChcesz pojechać do Belgii?

więcej

Legoland w Duisburgu – podróż z polski.

Duisburg to jedno z miast w Niemczech, które przyciąga turystów z całego świata. Oferuje ono niesamowite atrakcje dla dużych i małych. W Duisburgu każdy znajdzie coś idealnego dla siebie. Punktem, którego nie można pominąć, zwiedzając Niemcy, jest Legoland. To niesamowity park rozrywki, który sprawia, że do Duisburga każdego roku przyjeżdżają miliony turystów. Dowiedz się, czym jest Legoland oraz jakie jeszcze atrakcje oferuje miasto nad Renem.

Podróż do Duisburgu – co wychodzi najtaniej?

Zanim zaczniesz zwiedzać Duisburg, musisz się do niego dostać. Najatrakcyjniejszym cenowo transportem do tego miasta będzie bus z Polski do Niemiec. Dzięki niemu z wielu dużych miast w Polsce można pojechać prosto do stolicy Niemiec bądź bezpośrednio do Duisburga. W busach zmieści się wiele osób, dlatego to dobry środek transportu dla grup znajomych czy dla rodzin z dziećmi, które wybierają się wspólnie na wycieczkę. Skorzystaj z oferty busów, a podczas podróży możesz cieszyć się spokojem, komfortem i pięknymi widokami za oknem.

Duisburg – atrakcje dla dzieci

Chcesz wybrać się na wycieczkę z rodziną? Niezależnie czy masz do wzięcia dwa dni urlopu, tydzień czy dwa, ten czas możesz wykorzystać w niemieckim mieście Duisburg. Ciekawe miejsca, które oferuje to miasto, są idealną atrakcją dla dzieci i dorosłych. W Duisburgu dostępny jest niesamowity park rozrywki, punkty krajobrazowe oraz wiele restauracji, które przyciągają uwagę turystów. W samym parku rozrywki Legoland bez problemu można spędzić kilka dni na ciągłej zabawie, która ucieszy każdego członka rodziny.

Ile kosztuje taka zabawa w mieście Duisburg? Park Legoland to jedna z najdroższych atrakcji. Bilety wstępu w cenie regularnej kosztują 58€ dla dzieci i 64€ dla dorosłych. Pozostałe atrakcje są znacznie tańsze i umożliwiają spędzenie czasu z bliskimi bez potrzeby wydawania dużej ilości pieniędzy.

Duisburg – Legoland to podstawowy punkt zwiedzania

Pierwsze, co przyciąga turystów do miasta to Legoland. Jest on jednym z niewielu parków rozrywki tego typu. Odnajdzie się w nim każdy miłośnik Lego oraz ci, którzy po prostu lubią się dobrze bawić. Atrakcje, które oferuje, wystarczają na kilka dni ciągłej rozrywki, dlatego wiele osób przyjeżdża do tego niemieckiego miasta tylko po to, aby korzystać z uroków parku rozrywki Legoland. Duisburg to jednak nie tylko popularny park sygnowany nazwą znanej marki produkującej klocki. Miasto oferuje wiele innych atrakcji, które warto poznać.

Duisburg – co warto zobaczyć?

Jakie jeszcze można odwiedzić w tym mieście atrakcje? Duisburg oferuje ich wiele, nie tylko popularny Legoland. Wybierając się do tego pięknego miasta, warto pomyśleć o zwiedzaniu historycznej dzielnicy Duisburga, pięknej promenady, zamku Burg-Duisburg z XIV wieku, katedry Św. Piotra z XIV wieku, Muzeum Küppersmühle, parku Krajobrazowego Duisburg-Nord czy o wyprawie w rejs, która na pewno zachwyci wszystkich miłośników niezwykłych widoków. W Duisburgu można się przede wszystkim zrelaksować.

Podsumowując, Duisburg oferuje wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia, nie tylko Legoland. Można w nim znaleźć różne muzea, parki, zamki i inne atrakcje turystyczne. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co pozwoli cieszyć pobytem w tym pięknym mieście.

Promocje
5%
Planujesz podróż z osobą towarzyszącą? Skorzystaj z naszego rabatu "Razem się opłaca!" szczegóły
Zapewniamy
  • Komfortową podróż
  • Odbiór pasażerów z adresu pod adres
  • Doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców
  • Dogodne terminy - wyjeżdżamy codziennie
  • Atrakcyjne ceny i rabaty
  • Wysoki standard podróży
  • Przewóz przesyłek
  • Możliwość rezerwacji online lub telefonicznie
  • Ubezpieczenie na czas trwania podróży